Microsoft Server 2016 Standard 64-Bit Pełna wersja Oryginalna skrzynka licencyjna

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Server 2016 Standard 64-Bit Pełna wersja Oryginalna skrzynka licencyjna
Minimalne zamówienie: 5 PC
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
kategorii: Microsoft Server 2016 Standard 64-Bit Pełna wersja Oryginalna skrzynka licencyjna Obsługiwane: Angielski
Pakiet: marki typu: 64-bitowe OEM
Wersja:: Globalny Głoska bezdźwięczna: Online przez komputer
High Light:

sql server enterprise edition

,

ms windows server

Microsoft Server 2016 Standard 64-Bit Pełna wersja Oryginalna skrzynka licencyjna

Microsoft Server 2016 Standardowy opis produktu

Windows Server 2016 jest tutaj. Uzyskaj system operacyjny gotowy do przetwarzania w chmurze, aby zastosować kolejne poziomy bezpieczeństwa i innowacji w aplikacjach i infrastrukturze, które zasilają Twój biznes. Obsługuj obciążenia, które uruchamiasz dzisiaj, i ułatwiaj przenoszenie się do chmury, gdy będziesz gotowy. Funkcje produktu Wbudowane zabezpieczenia - Zwiększ bezpieczeństwo i zmniejsz ryzyko dzięki wielu warstwom ochrony wbudowanym w system operacyjny. Rozwijaj swoje centrum danych - Oszczędzaj pieniądze i zyskaj elastyczność dzięki oprogramowaniu obliczeniowemu, pamięci masowej i technologiom sieciowym, zainspirowanym przez Microsoft Azure. Innowuj szybciej - Korzystaj z ulepszonych technologii, takich jak kontenery Windows i Nano Server, aby uzyskać inne sposoby wdrażania i uruchamiania aplikacji lokalnych i opartych na chmurze.

Klucz produktu to unikalny 25-znakowy kod alfanumeryczny używany do realizacji i aktywacji produktu Office. Nie można użyć klucza produktu dla starszego produktu Office (lub innego produktu), aby zrealizować nową kopię pakietu Office.

Aby znaleźć klucz produktu, poszukaj 25-znakowego kodu alfanumerycznego z tyłu karty w opakowaniu produktu Office. Czasami klucz produktu może być wydrukowany na paragonie. Jeśli zakupiłeś pakiet Office od producenta komputera, klucz produktu będzie znajdować się gdzieś w opakowaniu komputera.

Wbudowane zabezpieczenia serwera 2016

System Windows Server 2016 umożliwia zapobieganie atakom i wykrywanie podejrzanych działań dzięki nowym funkcjom kontroli dostępu uprzywilejowanego, ochrony maszyn wirtualnych i utwardzania platformy przed pojawiającymi się zagrożeniami.

Serwer 2016 Infrastruktura zdefiniowana przez oprogramowanie

Windows Server 2016 zapewnia bardziej elastyczny i ekonomiczny system operacyjny dla centrum danych, wykorzystując funkcje obliczeniowe, pamięci masowej i wirtualizacji sieci zainspirowane platformą Azure.

Serwerowa aplikacja do obsługi serwerów w chmurze 2016.

Windows Server 2016 zapewnia nowe sposoby wdrażania i uruchamiania zarówno istniejących, jak i działających w chmurze aplikacji - zarówno lokalnych, jak i Microsoft Azure - przy użyciu nowych funkcji, takich jak kontenery Windows i lekka opcja instalacji Nano Server.

 • Zabezpiecz swoją firmę:
  Technologie Windows Server 2016 mają wbudowane zabezpieczenia, które pomagają chronić dane na urządzeniach i aplikacjach na miejscu lub w chmurze, pomagają odzyskać sprawność po zakłóceniach biznesowych.

 • Popraw wydajność i wydajność IT:
  Aby zapewnić większą wydajność i zmaksymalizować inwestycje w technologie informatyczne, technologia Windows Server 2016 oferuje narzędzia biznesowe znacznie większej firmy, w odpowiedniej cenie.

 • Gotowy na chmurę:
  Czy przenosisz się do chmury teraz czy w przyszłości; Wykorzystaj to, co najlepsze w obu światach, technologie Microsoft są zaprojektowane dla środowisk IT w chmurze hybrydowej.

Wykorzystując 30-letnią współpracę z firmą Microsoft, HPE pomaga zmaksymalizować zaawansowane funkcje i funkcje systemu Windows Server 2016, aby osiągnąć lepszą kontrolę bezpieczeństwa, zmodernizować infrastrukturę, aby poprawić wydajność i produktywność oraz hybrydyzować centrum danych. Ponadto Hewlett Packard Enterprise oferuje licencje OEM systemu Windows Server dla następujących wersji:

 • Edycja Datacenter jest idealna dla firm każdej wielkości, które wymagają dużych obciążeń IT, wymagają zaawansowanej pamięci masowej, wirtualizacji i wdrożenia aplikacji.
 • Wersja standardowa dla firm, które potrzebują zaawansowanych funkcji, wsparcia dla rozproszonych lokalizacji biurowych i wymagają elastycznego sposobu wirtualizacji środowiska.
 • Edycja Essentials dla małych firm z podstawową infrastrukturą informatyczną wymaga zakupu pierwszego serwera; prawdopodobnie mały lub żaden dedykowany dział IT. Edycja Essentials będzie dostępna z HPE jako opcja OEM.
Model standardowy serwera 2016
Marka Microsoft
Model 871148-B21
Detale
Imię Licencja Enterprise ROK - MS Windows Server 2016 Standard Edition
Rodzaj Licencja
Wersja Standard
Obsługiwane systemy operacyjne Windows

Wszelkie problemy lub pytania Prosimy o kontakt w każdej chwili:

Skype i Whatsapp: + 8615999540212
E-mail: sales@computerpc-system.com

Inni:

o ffice 2019 pro plus box
biuro 2019 dom i biznes

biuro 2016 pro plus
Okno 10 pro stickr / coa
Microsoft Windows 10 Professional PFF z pakietem USB

Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212