Dom i uczeń Microsoft Office 2016 Retail Pack 1Pc Online Pobierz licencję

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Office
Orzecznictwo: 2016 home and student
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet Fpp
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Dhgate, Western Union, Western Union, Western Union, Western Union,
Możliwość Supply: 1000szt
Warunek: Nowa licencja Platforma: Windows
Produktu: Dom i uczeń pakietu Office 2016 użytkownika: 1 użytkownik
Oprogramowanie: Aktywuj online Cytat: Hurtownia / Fabryka
High Light:

microsoft office visio 2016

,

microsoft office 2016 windows

Dom i uczeń 2016 Microsoft Office Retail Pack 1Pc Online Pobierz licencję

Pakiet Office 2016 ma na celu szybsze tworzenie i organizowanie dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowemu, nowoczesnemu wyglądowi i wbudowanym narzędziom do współpracy. Ponadto możesz zapisywać dokumenty w chmurze na OneDrive i uzyskiwać do nich dostęp z dowolnego miejsca. Office Mac Home Student 2016. Dom i student Microsoft Office Mac 2016 Polski 1 Licencja Tylko nie medialess (składa się TYLKO z kodu klucza produktu). Pełne, zainstalowane wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote; Przechowuj pliki w chmurze za pomocą OneDrive.

Ta wersja programu Microsoft Office Home & Student 2016 dla komputerów Mac zawiera klucz produktu bez nośnika, który jest używany do instalowania pełnych wersji programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint i One Note na jednym komputerze Mac z systemem OS X 10.10. Pakiet ten został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej tworzyć i organizować dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowoczesnemu wyglądowi i wbudowanym narzędziom do współpracy. Ponadto możesz zapisywać dokumenty w chmurze na OneDrive i uzyskiwać do nich dostęp z dowolnego miejsca. Podczas instalacji pakietu Office wymagany jest dostęp do Internetu, aby móc korzystać z aplikacji pakietu Office, nie trzeba mieć połączenia z Internetem.

Słowo

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, przeglądania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie wyświetla istotne informacje kontekstowe z sieci bezpośrednio w programie Word.

Przewyższać

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Wykorzystaj takie funkcje, jak Analysis Toolpak, Slicers i Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.

PowerPoint

Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Dodane komentarze wraz ze slajdami pomagają włączyć opinie do prezentacji.

Jedna uwaga

To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz zabrać to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, dzieląc się i współpracując z innymi.

wymagania systemowe

Edytor

1 gigaherc (Ghz) ​​lub szybszy procesor x86 lub x64 z bitem SSE2

Twardy dysk

3,0 GB dostępnego miejsca na dysku

Inne wymagania

Użycie niekomercyjne. Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem.

System operacyjny

Windows 7 lub nowszy, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012

Pamięć

1 GB pamięci RAM (32 bity); 2 GB pamięci RAM (64 bity

funkcje

◆ Słowo - Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, przeglądania i udostępniania.

◆ Excel - Analizuj i wizualizuj dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Wykorzystaj takie funkcje, jak Analysis Toolpak, Slicers i Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.

◆ PowerPoint - Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje.

◆ OneNote - to Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz zabrać to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, dzieląc się i współpracując z innymi.

◆ Twoje rzeczy zawsze i wszędzie - Zaloguj się do Office 2016 i skorzystaj z OneDrive, aby w łatwy sposób uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu.

Wszelkie pytania, kontakt z pls:
Skype: live: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179