3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64-bitowy klucz produktu, OEM Windows 10 Retail Box

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificated
Numer modelu: SKU-FQC-08930
Minimalne zamówienie: 5 PC
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
Wersja: Kluczowa naklejka / opakowanie dane: 3.0 Pamięć flash USB
Cytat: Hurtownia / EXW / Fabryka dostosować: Mutil-Language Customized Accepted
Aktywacja: 100% aktywacja online Modelu: wygraj 10 pro
High Light:

windows license sticker

,

windows license key

3.0 USB X Microsoft Windows 10 Pro 64-bitowy klucz produktu, OEM Windows 10 Retail Box

Profesjonalny pakiet FPP na Windows 10


Najlepszy system operacyjny Windows nie tylko zabezpiecza urządzenie, ale także oferuje najbardziej innowacyjne narzędzia i funkcje bezpieczeństwa, które pozwalają wykonywać codzienną pracę w najbardziej kreatywny i wydajny sposób. Windows 10 używa i łączy kilka świetnych funkcji Windows 7 i Windows 8, które odróżniają go od innych systemów operacyjnych Microsoft.

W bardzo krótkim czasie Windows 10 może przyciągnąć wielu ludzi, takich jak informatycy, biznesmeni i pracownicy z różnych dziedzin. Przed oficjalnym wydaniem systemu Windows 10 firma Microsoft wydała również techniczny przegląd systemu Windows 10, aby przyciągnąć ekspertów technicznych i specjalistów IT.

Jak pobrać system Windows 10


Jeśli korzystasz już z oryginalnej wersji systemu Windows 7 lub Windows 8, można zaktualizować starszą wersję systemu Windows do systemu Windows 10. Firma Microsoft umożliwia pobranie 32-bitowych i 64-bitowych plików obrazów systemu Windows 10 pobranych za pomocą nośnika narzędzie do tworzenia. .
Okno 10 Klucze seryjne produktu:
Aby skorzystać z doskonałych funkcji systemu Windows 10, zawsze potrzebny jest klucz produktu lub klucz seryjny do aktywacji kopii systemu Windows 10. Jeśli używasz oryginalnej wersji systemu Windows 7 i 8, możesz uaktualnić do systemu Windows 10 za darmo. strony internetowe, które udostępniają klucz aktywacyjny online systemu Windows, ale większość z nich nie działa.
Dziś znajdziemy i udostępnimy 10 kluczy produktów, kluczy seryjnych, które gwarantują 100% współpracę z Tobą. Możesz aktywować prawie wszystkie wersje Windows 10 za pomocą naszego klucza aktywacyjnego podanego poniżej. Za pomocą tego przełącznika możesz aktywować Windows 10 Home Premium, Windows 10 Professional i Windows 10 Ultimate.

Instalowanie systemu Windows 10 z pamięci flash USB

- Wybierz język, czas i preferencje klawiatury
- Wprowadź klucz produktu
- Typ instalacji: Niestandardowy: Zainstaluj tylko system Windows (zaawansowany)
- Usuń wszystkie partycje (powoduje to usunięcie wszystkich danych!) I utwórz nowe, aby zainstalować system Windows

Znajomy, ale świeży

Windows 10 Pro łączy najlepsze funkcje Windows 7 i Windows 8. Menu Start jest wsteczne i połączone z kafelkami na żywo, aby być na bieżąco. Windows 10 zawiera zupełnie nowe aplikacje, takie jak poczta, zdjęcia, mapy, kanały, filmy i telewizja. OneDrive umożliwia przechowywanie wszystkich informacji w chmurze i łatwy dostęp do nich na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10.

Nie jest wymagany nowy sprzęt

Windows 10 Pro ma najniższe wymagania systemowe, aby ułatwić instalację na istniejącym komputerze. Jeśli na komputerze jest zainstalowany system Windows 7 lub Windows 8, można łatwo zainstalować system Windows 10. Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń zapewniają aktualność i ochronę.

Wymagania systemowe:
pamięć o dostępie swobodnym 1 GB pamięci RAM dla 32-bitowej lub 2 GB pamięci RAM dla 64-bitów
dysk twardy 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego lub 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
edytor Procesor lub SoC z co najmniej 1 GHz
karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
pokaz 800x600

Windows 10: obecny system operacyjny firmy Microsoft

W 2015 r. Microsoft uruchomił nowy system operacyjny Windows 10 . W porównaniu z poprzednimi wersjami przekonuje to wyjątkową wydajnością i wysoką stabilnością. Jednak dla użytkownika praktyczne funkcje systemu operacyjnego są na pierwszym planie. Ważną innowacją, na przykład, jest ponowne wprowadzenie menu startowego. To znane z menu systemu Windows 7 miało deweloperów w systemie Windows 8 daleko. Jednak użytkownicy zrobili ten krok bardzo negatywnie. Jest to jeden z kluczowych powodów, dla których system Windows 8 nie odniósł dużego sukcesu. Aby rozwiązać ten problem, Microsoft wprowadził na rynek Windows 10, popularne menu Start, które zapewnia między innymi bezpośredni dostęp do często używanych programów. Asystent personelu Cortana również poświęcił wiele uwagi. Było to już znane z systemów operacyjnych Microsoftu Microsoftu, jednak w dziedzinie komputerów PC zaprezentował nowość. Dzięki temu można wykonywać wiele zadań szybko i łatwo za pomocą klawiatury lub asystenta głosowego lub pobierać przydatne informacje.

Wszelkie problemy lub pytania Prosimy o kontakt w każdej chwili:
Skype i Whatsapp: + 8615999540212

Inni:

o ffice 2019 pro plus box
biuro 2019 dom i biznes

Okno 10 pro stickr / coa
Microsoft Windows 10 Professional PFF z pakietem USB


Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212