Pełen język Klucz produktu Windows 7 Professional Licencje Coa Pro 64-bitowa instalacja DVD

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificated
Numer modelu: FQC-08279
Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
Aktywacja: 1 klucz do 1 szt Głoska bezdźwięczna: 32 bity / 64 bity
Cytat: Hurt / EXW / Fabryka Wersja: Handel detaliczny / OEM
Czas dostawy: w ciągu 12 godzin po otrzymaniu płatności Język: Pełny język
High Light:

Windows 7 Home Basic OEM

,

naklejka Windows 7 Coa

KLUCZ PRODUKTU Licencje Coa dla Windows 7 Professional + Pro 64-bitowa instalacja DVD

Microsoft Windows 7 Professional

Microsoft Windows 7 Professional jest uważany przez wielu użytkowników za najlepszą wersję platformy Windows. Pełna wersja Windows 7 Professional może być używana w domu lub w aplikacjach biznesowych i jest wyposażona w intuicyjne funkcje i solidne funkcje. Kupując Windows 7 Professional od Software King, będziesz mógł zatrzymać więcej ciężko zarobionych pieniędzy, korzystając z naszych codziennych ofert i fantastycznych oszczędności, które oferujemy.

Dlaczego warto kupić pełną wersję Windows 7 Professional od Flyingent Technology Limited?

Istnieje wiele różnych miejsc, w których można kupić oprogramowanie online. Oto dlaczego jesteśmy przekonani, że spodoba ci się Twoje doświadczenie z Flyingent Technology Limited:

Oferujemy gwarantowane niskie ceny na wszystkie nasze produkty.
Większość naszego oprogramowania jest dostępna do natychmiastowego pobrania cyfrowego. Windows 7 Professional musi jednak zostać zainstalowany na komputerze za pomocą dysku CD.
Nasi przedstawiciele działu obsługi klienta są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.
Jesteśmy firmą godną zaufania, legalną i dumną z siedzibą w Kanadzie.

Microsoft Windows 7 Professional pomaga Ci wykonywać więcej zadań w biurze i pozwala cieszyć się większą ilością rzeczy, które kochasz w domu. Możesz oglądać i nagrywać telewizję na komputerze, szybko i bezpiecznie łączyć się z sieciami, a także korzystać z funkcji tworzenia kopii zapasowych i przywracania całego systemu. Skorzystaj z ulepszonej nawigacji, niewiarygodnie łatwego w obsłudze pulpitu oraz szybszej obsługi i ładowania.

Software King to jedyna nazwa, której potrzebujesz, aby kupić system Windows 7 Professional w gwarantowanej niskiej cenie.

Uwaga:

  • Pliki instalacyjne (32- i 64-bitowe)
  • Klucz produktu OEM
  • Bezpłatne wsparcie techniczne
  • Oryginalne oprogramowanie Microsoft
  • Dożywotnia licencja na 1 komputer
  • Gwarantowana aktywacja

Opis

Grupa domowa - udostępnij swoje pliki

W systemie Windows 7 możesz łatwo udostępniać dokumenty, muzykę, zdjęcia, filmy, a nawet drukarki wszystkim osobom w rodzinie lub biurze. System operacyjny pozwala wybrać, co ma być udostępniane, a co prywatne lub tylko do odczytu. Czy boisz się utraty danych? Nie ma takiej potrzeby - dzięki ustawieniu hasła dla grupy domowej Twoje wspólne dane będą dostępne tylko dla tych, którzy znają hasło.

Zaawansowane tworzenie kopii zapasowych? - Nie ma problemu

Funkcja „Kopia zapasowa i przywracanie” zapewnia wygodę nie martwienia się o aplikacje lub dane. Po prostu skonfiguruj automatyczne tworzenie kopii zapasowych na dysku zewnętrznym lub sieciowym i po prostu korzystaj z komputera. W przypadku awarii dysku twardego możesz przywrócić aplikacje i dane z dysku zewnętrznego i kontynuować od miejsca, w którym zostało przerwane.

Funkcje:

  • Spraw, aby korzystanie z Internetu było szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek dzięki Internet Explorer 8
  • Windows 7 Professional (obejmuje wersje 32 i 64-bitowe) pozwala uruchamiać programy produkcyjne systemu Windows XP w trybie Windows XP, łatwo odzyskiwać dane dzięki automatycznym kopiom zapasowym w sieci domowej lub biznesowej, łączyć się z sieciami firmowymi bez wysiłku i bezpieczniej
  • Ułatw sobie codzienne czynności dzięki ulepszonej nawigacji na pulpicie; uruchamiaj programy szybciej i łatwiej oraz szybko znajduj najczęściej używane dokumenty
  • Oglądaj, wstrzymuj, przewijaj i nagrywaj telewizję na komputerze

Skype i Whatsapp: + 8615999540212
Inne:

o ffice 2019 pro plus box

Office 2016 Pro Plus
Window 10 pro stickr / coaSzczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212