1 Użytkownik Ms Office 2019 Professional Plus Oprogramowanie komputerowe Pobieranie bez DVD

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Office
Orzecznictwo: Office 2019 professional plus
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet Fpp
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
typu: Licencja OEM Rodzaj licencji: 1 użytkownik
Obsługiwane: Windows 10 Dystrybucja: Bez DVD
Platforma: Windows Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

office product key

,

windows activation key

Bez DVD Ms Office 2019 Professional Plus Pobieranie oprogramowania komputerowego

Najnowsza wersja pakietu Office 2019 - Microsoft Office Professional 2019 Plus została zaprojektowana z myślą o wysokich standardach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób samozatrudnionych, freelancerów, właścicieli małych firm i użytkowników domowych. Spełnia wszystkie wymagania stawiane oprogramowaniu biurowemu. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć litery, etykiety lub numery firmowe w arkuszach kalkulacyjnych, czy tworzyć prezentacje. Office Professional 2019 Plus jest zaprojektowany na każdą okazję. W tej nowej wersji pakietu Office 2019 wszystkie programy zostały zaktualizowane o bardziej zaawansowane funkcje i lepszą integrację z chmurą, dzięki czemu możesz osiągnąć więcej w krótszym czasie. Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019, Access 2019, Publisher 2019 i Outlook 2019 są już dostępne w pakiecie Office 2019. Przenieś swoje dokumenty i prezentacje na wyższy poziom - - pozostań na czele gry w dzisiejszym szybkim środowisku pracy.

Microsoft Office 2019 Professional obejmuje:

 • Microsoft Word 2019

 • Microsoft Excel 2019

 • Microsoft PowerPoint 2019

 • Microsoft OneNote 2019

 • Microsoft Outlook 2019

 • Microsoft Publisher 2019

 • Microsoft Office Web Apps (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

 • Microsoft Access 2019

 • Skype dla firm

Microsoft Word 2019

Twórz, szlifuj i udostępniaj piękne i profesjonalne dokumenty.

Najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia i przeglądania w programie Word ułatwiają tworzenie dopracowanych dokumentów. Nowe okienko Statystyki pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w programie Word.

Karta Projekt umożliwia zarządzanie układem, kolorami i czcionkami w całym dokumencie.

Zrób więcej, współpracując przy użyciu wbudowanych narzędzi do udostępniania i przeglądania dokumentów. Kilka osób może jednocześnie pracować nad tym samym dokumentem i używać komentarzy w wątkach, aby prowadzić rozmowę tuż obok odpowiedniego tekstu.

Microsoft Excel 2019

Bardziej wydajna analiza danych

Jeśli chodzi o zarządzanie danymi i ich analizę, Excel nadal króluje. Office planuje podnieść poprzeczkę w wersji oprogramowania 2019.

Klienci powinni oczekiwać jeszcze bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak nowe formuły, nowe wykresy (takie jak wykresy lejkowe i mapy 2D), możliwość publikowania z Excela do Power BI (własna usługa analityczna firmy Microsoft) oraz ulepszenia dla PowerPivot i PowerQuery.

Nie trzeba dodawać, że jeśli Excel jest Twoim niezaprzeczalnym faworytem pakietu Microsoft Office, przewidywane funkcje 2019 prawdopodobnie spowodują, że zaczniesz tańczyć.

Microsoft PowerPoint 2019

Zaawansowane funkcje prezentacji

Chociaż PowerPoint jest nadal jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych rozwiązań do prezentacji, istnieje wiele innych osób, które uważają go za przestarzały.

Aby zachować aktualność, Microsoft ogłosił plany wprowadzenia bardziej zaawansowanych funkcji prezentacji w pakiecie Office 2019. Obejmują one między innymi ulepszone funkcje Morph i Zoom, które pomogą Ci stworzyć bardziej wyrafinowaną i dynamiczną prezentację.

Microsoft OneNote 2019

Wykorzystaj swoje myśli w swoim własnym cyfrowym notatniku

Przechwytuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notatników, do których masz dostęp na dowolnym urządzeniu. Szybko znajduj rzeczy dzięki potężnej wyszukiwarce, która śledzi tagi, indeksuje wpisywane notatki i rozpoznaje tekst w obrazach i notatkach odręcznych.

Pogrub, kursywą, podkreśleniem, podświetlaniem, wstawianiem plików, obrazkami i tabelami formatuj notatki tak, jak chcesz.

Łatwo udostępniaj notesy znajomym, rodzinie lub współpracownikom, aby wszyscy mogli wspólnie pracować nad planami podróży, zadaniami domowymi lub projektami pracy.

Microsoft Outlook 2019

Zachowaj porządek dzięki wiadomości e-mail i kalendarzowi, która jest szybka i wygląda świetnie

Zarządzanie pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami nigdy nie było łatwiejsze. Nowy program Outlook dla komputerów Mac obsługuje pocztę push, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna.

Ulepszony widok konwersacji automatycznie organizuje skrzynkę odbiorczą wokół wątków, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz szukać powiązanych wiadomości. Podgląd nowej wiadomości zawiera pierwsze zdanie wiadomości e-mail tuż pod tematem, dzięki czemu możesz szybko zdecydować, czy chcesz ją przeczytać teraz, czy wrócić później.

Microsoft Publisher 2019

Z łatwością twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę publikacji o profesjonalnej jakości. Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów internetowych. Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje.

Microsoft Access 2019

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie przechowywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek.

Skype dla firm

Zwiększ produktywność, komunikując się i współpracując z innymi w różnych lokalizacjach. (Aplikacja Skype dla firm wymaga usługi Skype for Business Online lub Skype for Business Server)

Wymagania systemowe:

 • Komputer i procesor: 2,0 gigaherca (GHz) lub szybszy, 2-rdzeniowy.

 • Pamięć: 4 GB RAM; 2 GB pamięci RAM (32-bit)

 • Dysk twardy: 4,0 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Wyświetlacz: rozdzielczość ekranu 1280 x 768

 • Grafika: przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga DirectX 9 lub nowszego, z WDDM 2.0 lub nowszym dla Windows 10 (lub WDDM 1.3 lub nowszym dla Windows 10 Fall Creators Update). Skype dla firm wymaga programu DirectX 9 lub nowszego, 128 MB pamięci graficznej i formatu 32 bitów na piksel.

 • System operacyjny: Windows 10, Windows Server 2019

Nazwa handlowa:

Microsoft

Numer modelu:

Office 2019 Professional Plus

Język:

Muliti-Language

Sposób wysyłki:

DHL EMS

Zapłata:

TT, Dhgate, WU, Alibaba

 

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z Amandą
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179