CD DVD Oryginalny system operacyjny Microsoft Windows 10 Professional CD Key Software

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Oryginalna naklejka na klucz produktu 7 Professional OEM
Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin, Alibaba
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
Numer modelu: Windows 7 Professional Nazwa produktu: Oryginalna naklejka na klucz produktu 7 Professional OEM
System operacyjny: Windows 7 PRO Rodzaj systemu: Microsoft Software System
Aktywacja: Online, CD lub DVD Orzecznictwo: Certificated Software
High Light:

windows 10 oem dvd

,

microsoft windows 10 professional product key

Wygraj pakiet 7 OEM z dysku CD DVD Oryginalny klucz CD systemu Microsoft Windows 10 Professional

KONIEC SPRZEDAŻY WINDOWS 7 PRO PC W PAŹDZIERNIKU, CO TERAZ?

Na początku zeszłego roku Microsoft zakończył wszystkie główne wsparcie dla systemu Windows 7, co doprowadziło do wielu pytań - zwłaszcza od profesjonalistów zajmujących się sprzętem osadzonym - na temat opcji przejścia na nowy system operacyjny. Wraz z wydaniem systemu Windows 10 w lipcu 2015 r. Wielu użytkowników skorzystało z możliwości uaktualnienia do tego, co wielu nazywają najlepszym nowym produktem Microsoft od lat, ale popularność systemu Windows 7 oznacza, że ​​wciąż wielu użytkowników korzysta ze starszej dystrybucji systemu operacyjnego, zwłaszcza korporacyjnego oraz użytkownicy IPC, którzy polegają na długoterminowej standaryzacji w danym systemie operacyjnym, aby zapewnić spójne działanie swojego sprzętu. Teraz zbliża się kolejna faza planu wycofania Microsoftu dla systemu Windows 7 i chcieliśmy skorzystać z okazji, aby zbadać opcje dla pozostałych wielbicieli Win 7

Wygraj 7

Windows 7 (kod programistyczny Blackcomb, później nazwany Wiedeń) to system operacyjny komputera uruchomiony przez Microsoft Corp do użytku osobistego, rodzinnego i firmowego. Zwykle jest instalowany na komputerach stacjonarnych, notebookach, tabletach, centrach multimedialnych itp.

Nowa funkcja

1.Windows 7 poprawia obsługę dotyku ekranu i rozpoznawanie pisma ręcznego, obsługuje wirtualny dysk twardy (VHD), poprawia wydajność działania procesorów wielordzeniowych (wielordzeniowych), [33] [34] [35] [36], szybkość i jądro poprawa.

2. Pasek zadań ma dużą zmianę wyglądu.

Pierwotna funkcja „szybkiego startu” została zastąpiona przez „gwóźdź” na schemacie programu obkurczania na kolumnie roboczej. Ma to nie tylko funkcję szybkiego uruchamiania oryginalnej funkcji, ale także wyświetla na ekranie aktualnie działającą funkcję ikony programu (odpowiednik Windows XP i Windows Vista wymieniony na oryginalnym ekranie programu w kształcie paska, a nie tylko obraz).

3. Ponadto dodano nową funkcję „Aero Snap”, którą można automatycznie zmaksymalizować, gdy użytkownik przesunie okno do ekranu / lewej / prawej krawędzi. Funkcja [41] jest korzystna dla porównania różnicy między wieloma plikami jednocześnie. Gdy okna zostaną przeniesione do dwóch lub więcej okien, okno zostanie równomiernie rozmieszczone na całym pulpicie zgodnie z rozmiarem.

Windows 7 Professional Ważne szczegóły produktu:

Kategoria produktu: Systemy operacyjne

Deweloper: Windows.Microsoft .

Wersja: oficjalna nietknięta ISO.

Rozmiar konfiguracji: 2,4 i 3,1 GB odpowiednio dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej.

Zaktualizowano tutaj, 10 listopada 2015 r.

Wymagania systemowe: 1,0 GHz, 512 MB pamięci RAM i 10-12 GB miejsca na dysku twardym wystarczy, aby system operacyjny działał płynnie.

Nazwa ISO: Windows_7_32-bit_Professional_x86.iso dla wersji 32-bitowej, Windows_7_64-bit_Professional_x64.iso dla wersji 64-bitowej.

Licencja: bezpłatna wersja próbna.

Kompatybilność: Kompatybilny zarówno z systemami 32-bitowymi, jak i 64-bitowymi.

Różnica między Windows 7 Pro i Windows 7 Pro dla systemów wbudowanych

Jakie masz opcje przejścia z Windows 7 Pro? Najnowszy system operacyjny Microsoft, Windows 10, otrzymał pozytywne recenzje od użytkowników po jego wydaniu latem ubiegłego roku. Wcześniej omówiliśmy kilka kluczowych funkcji systemu Windows 10 , a także przejście w konwencji nazewnictwa, którą Microsoft wprowadził z Windows Embedded do Windows IoT , ale przejście na Windows 10 niekoniecznie jest twoim jedynym wyborem.

Jak wspomniano powyżej, Windows 7 Embedded będzie nadal dostępny u producentów sprzętu OEM, a wiele funkcji i możliwości Windows 7 Pro jest dostępnych, a la carte, w ofercie Microsoft Windows 7 Pro dla systemów wbudowanych. Większość programów i oprogramowania zbudowanych dla systemu Windows 7 Pro będzie zgodna z systemem Windows 7 Pro dla systemów wbudowanych i, w zależności od złożoności wdrożenia, przejście może być tak proste, jak utworzenie wbudowanej wersji obrazu systemu operacyjnego. Jak już wspomniano wcześniej, jedną z kluczowych zalet wbudowanego systemu operacyjnego jest możliwość dostosowania go do konkretnych potrzeb, zapewniając wymaganą funkcjonalność bez przydzielania zasobów systemowych niepotrzebnym aplikacjom. To powiedziawszy, należy zauważyć, że oferty wbudowane Microsoft są przeznaczone dla dedykowanych urządzeń osadzonych, więc w twoim najlepszym interesie jest omówienie szczegółów projektu i wymagań dotyczących systemu operacyjnego z profesjonalistą sprzętowym przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji dotyczącej systemu operacyjnego.

Skontaktuj się z nami :


Skype : + 8615999540212

Whatsapp : + 8615999540212

E-mail : sales@computerpc-system.com
 
Tagi: pobierz pakiet Office 2016 produkty Office 2019 klucz okno 10 klucz


Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212