Oryginalny klucz detaliczny pakietu Microsoft Office 2016 Pro Plus z pakietem DVD Retail Box

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Office 2016 Pro Plus SKU-08297
Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin, Alibaba
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
Nazwa: Office 2016 Professional Plus Obejmują: karta-klucz + pudełko DVD
System operacyjny: okno 7 .8.1 .10 Rodzaj systemu: Microsoft Software System
Aktywacja: 100% online Język: Bez ograniczeń językowych
High Light:

ms office 2019

,

windows activation key

Oryginalny klucz detaliczny pakietu Microsoft Office 2016 Pro Plus z pakietem DVD Retail Box

Co zawiera pakiet Microsoft Office Professional Plus 2016?

Word 2016
Przekaż swoje pomysły.
Bezproblemowo twórz profesjonalnie wyglądające raporty i opracowania. Przenieś swój program lub program z nijakiego do genialnego dzięki rozmieszczaniu i formatowaniu, aby treść była bardziej dostępna i prosta grafika, która przekazuje informacje bardziej skutecznie niż tekst.

Excel 2016
Zarządzaj, analizuj, organizuj.
Microsoft Excel pozwala analizować, zarządzać i udostępniać informacje na wiele sposobów, jak nigdy dotąd, pomagając w podejmowaniu lepszych, mądrzejszych decyzji. Nowe narzędzia analizy i wizualizacji danych pomagają śledzić i podkreślać ważne trendy danych. Niezależnie od tego, czy tworzysz raporty finansowe, czy zarządzasz wydatkami osobistymi, Excel zapewnia większą wydajność i elastyczność w osiąganiu celów.

Outlook 2016
E-mail, kalendarze i kontakty współpracują ze sobą.
Microsoft Outlook oferuje narzędzia biznesowe i osobiste do zarządzania pocztą e-mail dla ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie. Wraz z wydaniem programu Outlook zyskujesz bogatszy zestaw doświadczeń, które zaspokoją Twoje potrzeby komunikacyjne w pracy, domu i szkole. Outlook zapewnia światowej klasy wrażenia pozwalające zachować produktywność i kontakt z sieciami osobistymi i firmowymi.

Access 2016
Narzędzie do projektowania i wdrażania aplikacji bazodanowych do śledzenia ważnych informacji.
Access umożliwia ci maksymalne wykorzystanie informacji - nawet jeśli nie jesteś ekspertem od baz danych. A dzięki nowo dodanym bazom danych w sieci zwiększa moc twoich danych, ułatwiając śledzenie, raportowanie i udostępnianie innym osobom. Twoje dane nigdy nie będą dalej niż najbliższa przeglądarka internetowa.

PowerPoint 2016
Twoje prezentacje, bardziej profesjonalne niż kiedykolwiek.
Microsoft PowerPoint daje więcej możliwości tworzenia i udostępniania dynamicznych prezentacji publiczności niż kiedykolwiek wcześniej. Ekscytujące nowe możliwości audio i wizualne pomagają opowiedzieć wyraźną, kinową historię, która jest tak łatwa do stworzenia, jak i potężna do oglądania. Dzięki nowym i ulepszonym narzędziom do edycji wideo i zdjęć, nowym, dramatycznym przejściom i realistycznej animacji możesz wzbogacić prezentacje, które zachwycą odbiorców. Ponadto PowerPoint umożliwia jednoczesną pracę z innymi osobami lub publikowanie prezentacji online i dostęp do niej z dowolnego miejsca za pomocą Internetu lub smartfona.

OneNote 2016
Twój cyfrowy notatnik, w którym możesz zebrać wszystkie swoje notatki i informacje.
Microsoft OneNote zapewnia najlepsze miejsce do przechowywania i udostępniania informacji w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Przechwytuj tekst, obrazy, wideo i notatki dźwiękowe za pomocą OneNote, aby mieć łatwy dostęp do swoich myśli, pomysłów i ważnych informacji. Udostępniając swoje notatniki, możesz jednocześnie robić i edytować notatki z innymi osobami w sieci lub po prostu synchronizować i aktualizować wszystkich. Możesz także zabrać OneNote w podróż ze sobą, publikując swoje notebooki online i uzyskując do nich dostęp z dowolnego miejsca za pomocą Internetu lub smartfona.

Wydawca 2016
Szybko i łatwo twórz profesjonalnie wyglądające publikacje.
Microsoft Publisher pomaga tworzyć, personalizować i udostępniać szeroką gamę publikacji i materiałów marketingowych o profesjonalnej jakości. Dzięki Wydawcy możesz łatwo komunikować się z różnymi rodzajami publikacji, oszczędzając czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy tworzysz broszury, biuletyny, pocztówki, kartki z życzeniami lub biuletyny e-mail, możesz zapewnić wysokiej jakości rezultaty bez potrzeby projektowania graficznego. Wykonaj pracę za pierwszym razem, dowcip

Nowe funkcje w pakiecie Office 2016 Professional Plus

  • Dzięki „Statystykom” możesz wyszukiwać bezpośrednio z dokumentów odpowiednie informacje w Internecie i łatwo integrować te dane wejściowe z dokumentami lub prezentacjami. Połączenie z Bing zapewnia szybkie rezultaty.
  • Asystent wyszukiwania „Powiedz mi” szybko znajduje dla Ciebie funkcje w programach.
  • Funkcja „autouzupełniania” programu Excel wykrywa wzorce i automatycznie uzupełnia dane. Ponadto Excel może przewidywać i odkrywać trendy na podstawie danych.
  • Opcja drukowania w programie Publisher oszczędza czas i zawsze zapewnia profesjonalne wyniki.
  • „Czarny motyw” zapewnia przyjazne środowisko pracy.
  • Łatwa współpraca z Microsoft OneDrive w zespole dzięki sieci w czasie rzeczywistym. Microsoft Office Professional Plus oferuje 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze.

Microsoft Office Professional Plus 2016 obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access i Skype dla firm. Office Professional Plus 2016 spełnia zatem wszystkie wymagania wymagane od obszernego pakietu Microsoft Office.

Skontaktuj się z nami :


Skype : + 8615999540212

Whatsapp : + 8615999540212

E-mail : sales@computerpc-system.com
 
Tagi: pobierz pakiet Office 2016 produkty Office 2019 klucz okno 10 klucz


Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212