1,6 GHz Procesor Microsoft Office Klucz aktywacyjny 1 Powiązanie PC Dla stałego użytkownika systemu Windows 10

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Office 2019 HS
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet Fpp
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Dhgate
Możliwość Supply: 1000szt
Warunek: Aktywuj za pośrednictwem Office.com Platforma: Windows 10
Aktywacja: online użytkownika: 1 SZT.
Język: Pełny język Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

ms office 2019

,

windows activation key

Microsoft Office 2019 Home & Student

Czas użytkowania: czas życia

Ile komputerów można zainstalować: Można zainstalować tylko 1 komputer.

Można używać po formacie: Tak, dostępne.

Czy można go zainstalować na nowym komputerze? : Tak, dostępne.

Niezbędne do wykonania tego wszystkiego. Office Home and Student 2019 jest dla studentów i rodzin, którzy chcą klasycznych aplikacji Office, w tym Word, Excel i PowerPoint dla systemu Windows 10. Jednorazowy zakup zainstalowany na 1 komputerze do użytku w domu lub szkole.Co musisz wiedzieć o wymaganiach?
Oto podstawowe wymagania dotyczące instalacji systemu Windows 10 na komputerze. Jeśli urządzenie nie zareaguje na to, nie będziesz czuć się komfortowo z systemem Windows 10 i być może będziesz musiał rozważyć zakup nowego komputera.

Czas ważności

 • Używaj w nieskończoność

Urządzenia

 • 1

System operacyjny

 • Windows

Edytor

 • Procesor 1,6 GHz

Pamięć RAM

 • 4 GB (64 bity), 2 GB (32 bity)

Darmowa pamięć HDD

 • 4 GB

DowObejmuje pełne wersje:
Słowo
Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu bezpośrednio w programie Word.


Przewyższać
Analizuj i wizualizuj swoje dane na nowe i intuicyjne sposoby dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis Toolpak, Slicers i Formula Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.


PowerPoint
Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu panelowi zadań Animacje. Komentarze w wątku obok slajdów pomagają włączyć opinie do prezentacji.


Jedna uwaga
To twój własny cyfrowy notatnik, więc możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać wszystko z Tobą, gdziekolwiek jesteś, podczas udostępniania i współpracy z innymi.

W zestawie z zakupem:

Klucz (y) aktywacji stałego produktu

Oficjalny link do pobrania pełnego oprogramowania

Jeden rok pełnej pomocy technicznej

Instrukcja pobierania i instalacji

Podstawowe zasady:

 • Ta dyskusja dotyczy tylko pakietu Microsoft Office 2019 Home and Student oraz pakietu Microsoft Office 2019 Home and Student. Jeśli masz opinie na temat Chocolatey, skontaktuj się z Grupą Google .
 • Ta dyskusja obejmie wiele wersji. Jeśli masz komentarz na temat konkretnej wersji, zwróć uwagę na to w swoich komentarzach.
 • Opiekunowie tego pakietu Chocolatey zostaną powiadomieni o nowych komentarzach opublikowanych w tym wątku Disqus, jednak NIE jest to gwarancja, że ​​otrzymasz odpowiedź. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od opiekunów po opublikowaniu poniższej wiadomości, skorzystaj z linku po lewej stronie tej strony lub skorzystaj z tego linku, aby skontaktować się z opiekunami . Jeśli nadal nic nie słyszysz, wykonaj procedurę segregowania pakietów .
 • Powiedz nam, co lubisz w pakiecie lub pakiecie Microsoft Office 2019 Home and Student, lub powiedz nam, co wymaga poprawy.
 • Podziel się wrażeniami z pakietu lub dodatkowej konfiguracji lub gotów, które znalazłeś.
 • Jeśli użyjesz adresu URL, komentarz zostanie oznaczony do moderacji, dopóki nie zostaniesz umieszczony na białej liście. Komentarze moderowane przez Disqus są zatwierdzane co tydzień, jeśli nie wcześniej. Twój komentarz może pojawić się w ciągu 1-5 dni.
Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z:
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: http: //office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179