Przyjazny dla użytkownika system Microsoft Windows 10 Professional dla wielu języków

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Windows
Numer modelu: FQC-08930
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet Oem
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
Modelu: FQC-08930 Nazwa: Windows 10 Pro
Wersja bitowa: 64-bitowy opakowania: OEM
Platforma: Windows Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

windows 10 professional oem key

,

windows product key

64-bitowy system operacyjny Microsoft Windows 10 Professional

Dzięki 64-bitowemu OEM OEM systemu Windows 10 Pro na nośnikach DVD masz świetnego partnera biznesowego. Posiada wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe dotyczące szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i nie tylko. Uzyskaj szybkie uruchamianie, znane, ale rozbudowane menu Start i wspaniałe nowe sposoby na załatwienie spraw, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online i Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?

Windows 10 Home i Pro są wreszcie dostępne i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home obejmuje powrót menu Start, Cortany, trybu oszczędzania baterii, szyfrowania urządzeń, wirtualizacji, Microsoft Edge i wielu innych. Doskonały wybór na komputer w domu.

Windows 10 Pro obejmuje wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro jest wyposażony w zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, Bitlocker, Pulpit zdalny i paszport Microsoft. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanych zabezpieczeń.

Uwaga: jeśli masz zainstalowany system Windows Vista lub Windows XP, musisz przeprowadzić CZYSTĄ INSTALACJĘ przed aktualizacją do systemu Windows 10.

Znajomy, ale świeży
Windows 10 Pro łączy najlepsze funkcje Windows 7 i Windows 8. Menu Start powróciło w połączeniu z żywymi kafelkami, aby być na bieżąco. Windows 10 zawiera zupełnie nowe aplikacje, takie jak Mail, Zdjęcia, Mapy, Groove, Filmy i TV. OneDrive pozwala przechowywać wszystkie informacje w chmurze, dzięki czemu można łatwo uzyskać do nich dostęp na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10.

Funkcja 1:

To jest pełna wersja systemu Windows 10; zalecamy wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją. Windows Media Center nie jest dostępny w systemie Windows 10. Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku. Aktualizacje są włączane automatycznie podczas okresu wsparcia; z czasem obowiązywać będą dodatkowe wymagania. Niektóre funkcje, takie jak dotyk, mogą wymagać nowego urządzenia. Aby sprawdzić kompatybilność, okres wsparcia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia.
[1] Zależny od sprzętu
[2] Doświadczenia aplikacji mogą się różnić.
[3] Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
[4] Niektóre funkcje wymagają szerokopasmowego Internetu (obowiązują opłaty dostawcy usług internetowych). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w przypadku obsługiwanych gier w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, patrz xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r., Które obsługują grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; przesyłanie strumieniowe w trybie wieloosobowym z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa w Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto wymagane również do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. DVR z gry jest dostępne tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / tablet i telefon są sprzedawane osobno.
[5] Cortana dostępna na wybranych rynkach w momencie premiery, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Funkcje 2:
Windows, który znasz, tylko lepiej:
- Windows 10 wydaje się znajomy, więc możesz zrobić więcej od samego początku. Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji. A prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę czegokolwiek nowego.
Zawsze na bieżąco:
- Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń. System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje, gdy są gotowe, bezpośrednio na Twoje urządzenie.
Cortana ma twoje plecy:
- Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach, aby pomóc Ci załatwić sprawę.
Rządz w Internecie:
- Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka stworzona z myślą o lepszym korzystaniu z Internetu. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły rozpraszające uwagę? Za darmo i zapisywać ulubione, aby czytać później offline.
Zabierz swoją grę dalej:
- * Z Xbox na Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i przyjaciółmi. Wszędzie.
Aplikacje uniwersalne, w tym pakiet Office:
- Sklep w systemie Windows 10 to miejsce, w którym można znaleźć setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzykę, filmy, a także nową wersję pakietu Office.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Procesor 1 GHz lub szybszy lub SoC

2 GB pamięci RAM

20 GB wolnego miejsca na dysku

DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0

Wyświetlacz 800 x 600

OPIS
Windows 10 jest tak znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a Twoje przypięte aplikacje i ulubione są wyświetlane, więc są gotowe i czekają na Ciebie.

Uruchamia się i wznawia szybko, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już masz.

Microsoft Edge to nowa przeglądarka internetowa z lepszą obsługą sieci. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych, udostępniać notatki znajomym i otrzymywać osobiste rekomendacje dotyczące wyszukiwania.

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z Amandą:
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179