1 PC Microsoft Office Pack Home and Student 2016 Pobierz pakiet detaliczny

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Office
Orzecznictwo: Office 2016 hs
Numer modelu: 79G-04369
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet Fpp
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Dhgate
Możliwość Supply: 1000szt
Warunek: Nowy Platforma: Windows
Produktu: Office Home and Student 2016 użytkownika: Dla 1 komputera (Windows 7 lub nowszy, do użytku domowego)
Oprogramowanie: Pełne, zainstalowane wersje Office 2016 programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

office 2019 package

,

microsoft office download

Microsoft Office Home And Student 2016 Licencja 1 PC Pobierz pakiet detaliczny

Office 2016 Dom i studenci Opis produktu

Excel 2016

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Excel 2016 jest wyposażony w nowy interfejs użytkownika, zachowując popularne skróty klawiaturowe. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis Toolpak, Slicers i Form Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na spostrzeżeniach.

Word 2016

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu bezpośrednio w programie Word.


PowerPoint 2016

Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu panelowi zadań Animacje. Komentarze w wątku obok slajdów pomagają włączyć opinie do prezentacji.

OneNote 2016

Ten program naśladuje właściwości notatnika, umożliwiając przechowywanie notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, a nawet klipów audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś, podczas udostępniania i współpracy z innymi.

Informacje o pakiecie Office 2016 Home and Student

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowemu pakietowi Microsoft Office Home and Student 2016. Pobrane pliki zawierają wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania do zwiększania wydajności. Ulepszone programy Word , Excel , PowerPoint i OneNote zostały starannie ulepszone, dzięki nowym funkcjom oszczędzania czasu i eleganckim, nowoczesnym wyglądowi. Office 2016 jest w pełni kompatybilny z chmurą, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem Microsoft Web Apps, aby umożliwić Ci pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

OneNote jest koniecznością dla studentów, którzy muszą przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, audio i wideo w jednym uproszczonym interfejsie. Podczas zajęć możesz rysować, notować i pisać notatki, aby później móc z nich skorzystać. Word , Excel i PowerPoint mają piękny, nowy wygląd, który pozwala skupić się na pracy bez rozpraszania uwagi. Wszystko to i więcej zyskujesz, pobierając pakiet Microsoft Office 2016 Home and Student

Proszę zanotować :

Ten element nie zawiera dysku; jest to karta klucza produktu, która wymaga pobrania z office.com. Zobacz poniższe kroki:

Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu karty klucza produktu pocztą zlokalizuj klucz produktu na odwrocie dołączonej karty
Po zlokalizowaniu klucza produktu postępuj zgodnie z instrukcjami na karcie i przejdź do https://officesetup.getmicrosoftkey.com/, aby pobrać i zainstalować
Wprowadź swój 25-cyfrowy klucz produktu zgodnie z monitem
Zaloguj się lub utwórz konto Microsoft
Wybierz preferowany kraj i język
Na stronie „Moje konto” w firmie Microsoft wybierz element, który chcesz zainstalować
Kliknij przycisk „Zainstaluj”, aby rozpocząć pobieranie

wymagania systemowe
Platforma: Karta klucza PC | Wydanie: Dom i uczeń
Platforma: Windows 10/8/7
Media: CD-ROM
Pozycja Ilość: 1

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z Amandą
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179