Przyjazny dla użytkownika Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Online Aktywuj

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Pobierz klucz Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Online Aktywuj
Minimalne zamówienie: 5 PC
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 2 godziny
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
kategorii: Pobierz klucz Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Online Aktywuj Język: Wielojęzyczny
typu: 32 bity / 64 bity Edtion: Retail / OEM
Głoska bezdźwięczna: online Aktywacja: 1 SZT.
High Light:

sql server enterprise edition

,

microsoft service pack

Pobierz licencję Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Online Aktywuj

Windows Server 2012 Datacenter R2 to elastyczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązanie serwerowe. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest małym przedsiębiorstwem, czy dużym przedsiębiorstwem, system Windows Server 2012 Datacenter R2 może pomóc w optymalizacji Twojej firmy w chmurze. Windows Server 2012 Datacenter zapewnia prawa licencyjne dla nieograniczonej liczby maszyn wirtualnych z systemem Windows Server na jednym serwerze fizycznym.

System Windows Server 2012 Datacenter R2 umożliwia połączenie rozwiązań lokalnych z chmurą bez konieczności modyfikowania infrastruktury, zarządzania systemami lub aplikacjami. Oferuje klientom skalowalną, dynamiczną i świadomą multitenant infrastrukturę chmurową, która pomaga użytkownikom łączyć się między lokacjami. W rezultacie dział IT może reagować na potrzeby biznesowe z większą sprawnością i wydajnością, a pracownicy mobilni mogą uzyskać dostęp do spersonalizowanych środowisk pracy z dowolnego miejsca.
 • Licencje CAL różnią się od Licencji na Oprogramowanie Serwera - Licencja Dostępu Klienta do Serwera (CAL) to licencja, która daje użytkownikom i urządzeniom prawo do legalnego dostępu do serwera zainstalowanego z oprogramowaniem serwera Microsoft.
 • Licencje CAL są opłacalne i skalowalne - klienci płacą tylko za potrzebne licencje. Mogą dostosowywać swoje potrzeby licencyjne, kupując licencje CAL w miarę rozwoju działalności.

Role serwera Windows Server 2012 Datacenter obejmują

 • DHCP serwer
 • Serwer DNS
 • Serwer faksów
 • Usługi plików
 • Hyper-V
 • Usługi sieciowe i usługi dostępu
 • Usługi drukowania i doc
 • Dostęp zdalny
 • Usługi pulpitu zdalnego
 • Usługi UDDI
 • Serwer sieci Web (IIS)
 • Usługi wdrażania systemu Windows

System Windows Server 2012 R2 umożliwia dostęp do zasobów firmowych i pomaga chronić kluczowe informacje biznesowe. W systemie Windows Server 2012 R2 można zarządzać tożsamościami w centrum danych i federować w chmurze, zapewniać elastyczny zdalny dostęp do aplikacji i zasobów oraz definiować zasoby i poziom dostępu użytkowników do informacji na podstawie tego, kim są, do czego mają dostęp i jakiego urządzenia używają.

Microsoft Windows Server 2012 R2 jest ekonomiczny i łatwy w użyciu. Oprogramowanie zaprojektowano tak, aby ułatwić wirtualizację obszaru roboczego, obniżenie kosztów pamięci masowej i obsługę szerszego zakresu opcji dostępu. System Windows Server 2012 R2 umożliwia użytkownikowi dostęp do IT z dowolnego miejsca, zapewniając bogate wrażenia z systemu Windows ze zdalnych lokalizacji oraz zwiększone bezpieczeństwo i zgodność danych. System Windows Server 2012 R2 jest dostępny w Trusted Tech Team i jest oferowany jako cyfrowy dostęp do niemal natychmiastowego dostępu. Zamów już dziś i ciesz się dostawą w ciągu 30 minut, gdy zamówisz w naszych normalnych godzinach.

Wszelkie problemy lub pytania Prosimy o kontakt w każdej chwili:

Skype i Whatsapp: + 8615999540212


Inni:

Serwer 2016 stardard OEM BOX
biuro 2016 pro plus
Okno 10 pro stickr / coa

Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212