Microsoft SQL Server Enterprise 2014, klucz aktywacyjny SQL Server Enterprise Edition

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Klucz aktywacyjny Microsoft SQL Server 2014 Enterprise | Dostawa cyfrowa
Minimalne zamówienie: 5 PC
Cena: Contact us
Czas dostawy: 2 godziny
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
kategorii: Klucz aktywacyjny Microsoft SQL Server 2014 Enterprise | Dostawa cyfrowa Typ wersji: Przedsiębiorstwo
marki: Microsoft Data wygaśnięcia oprogramowania: W sposób nieokreślony
Język: Zawiera wszystkie języki SYSTEMU: Z 15 CALS
High Light:

sql server enterprise edition

,

microsoft service pack

Klucz aktywacyjny Microsoft SQL Server 2014 Enterprise | Dostawa cyfrowa

Detale

Marka Microsoft
Rodzaj produktu Pełna wersja
Typ pakietu licencyjnego Licencja
Wydanie Przedsiębiorstwo
Rodzaj licencji Licencja
Wsparcie MS Żaden
Ceny licencji
  • Kwalifikowany Microsoft

QL Server 2014 - umożliwia klientom tworzenie aplikacji o znaczeniu krytycznym i rozwiązań Big Data przy użyciu wysokowydajnej technologii in-memory w OLTP, hurtowni danych, analizie biznesowej i obciążeniach analitycznych bez konieczności kupowania drogich dodatków lub wysokiej klasy urządzeń. SQL Server 2014 wykorzystuje wspólny zestaw narzędzi do wdrażania i zarządzania bazami danych zarówno lokalnie, jak i w chmurze, co ułatwia klientom korzystanie z chmury przy użyciu istniejących umiejętności.

Korzyści

SQL Server 2014 ułatwia i zwiększa opłacalność tworzenia wydajnych aplikacji o znaczeniu krytycznym, zasobów Big Data w przedsiębiorstwie i rozwiązań BI, które pomagają pracownikom podejmować lepsze decyzje szybciej. Rozwiązania te mają elastyczność wdrażania w środowisku lokalnym, w chmurze lub w środowisku hybrydowym i mogą być zarządzane za pomocą wspólnego i znanego zestawu narzędzi.

Kluczowa wydajność

SQL Server 2014 przyspiesza niezawodne aplikacje o znaczeniu krytycznym dzięki nowemu silnikowi OLTP w pamięci, który może zapewnić średnio 10-krotny i nawet 30-krotny wzrost wydajności transakcyjnej. W przypadku hurtowni danych nowy aktualizowany magazyn kolumnowy może aktualizować dane 100 razy szybciej niż starsze rozwiązania. SQL Server zapewnia także spokój ducha jako najbezpieczniejsza baza danych pięć lat z rzędu. (Krajowy Instytut Standardów i Kompleksowej Bazy Danych Usterki 4/17/2013, Udział w rynku od IDC 2013)

Szybszy wgląd w dane

Szybszy dostęp do informacji dzięki kompletnej platformie BI, która przyspiesza uzyskiwanie dostępu, analizowanie, czyszczenie i kształtowanie danych wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki SQL Server 2014 i Power BI dla Office 365 łatwo jest połączyć każdego użytkownika w organizacji z odpowiednimi danymi potrzebnymi do szybszego podejmowania lepszych decyzji.

Platforma dla chmury hybrydowej

SQL Server 2014 został zaprojektowany do pracy w środowisku hybrydowym, które obejmuje zarówno lokalnie, jak i chmurę, i ma nowe narzędzia, które jeszcze łatwiej budują rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii z Microsoft Azure. Narzędzia te umożliwiają łatwe przejście do chmury w lokalnych bazach danych SQL Server, umożliwiając klientom wykorzystanie istniejących umiejętności w celu skorzystania z globalnych centrów danych firmy Microsoft.Możliwości

Przełomowa wydajność w pamięci

Dzięki SQL Server 2014 nowe możliwości przetwarzania danych w pamięci i ulepszenia w zakresie hurtowni danych uzupełniają nasze istniejące technologie hurtowni danych i analiz. Skaluj i przekształcaj swoją firmę, uzyskując średnio 10-krotny wzrost wydajności przy przetwarzaniu transakcji przy jednoczesnym wykorzystaniu istniejącego sprzętu, a także większy niż 100-krotny wzrost wydajności w hurtowni danych.

Sprawdzona, przewidywalna wydajność

SQL Server stale prowadzi w testach wydajności TPC-E, TPC-H i rzeczywistych aplikacji. SQL Server jest certyfikowany przez SAP, aby obsługiwać najbardziej wymagające obciążenia. Uzyskaj bardziej przewidywalną wydajność zwirtualizowanych wystąpień SQL Server dzięki zarządzaniu we / wy w Resource Governor.

Wysoka dostępność i odzyskiwanie po awarii

Uzyskaj dłuższy czas pracy bez przestojów, szybsze przełączanie awaryjne, ulepszone zarządzanie i lepsze wykorzystanie zasobów sprzętowych dzięki AlwaysOn, ujednoliconemu rozwiązaniu zapewniającemu wysoką dostępność. W SQL Server 2014 istnieją dodatkowe aktywne wtyczki, nowe operacje online i możliwość szybkiego skonfigurowania wtyczki w Microsoft Azure.

Skalowalność przedsiębiorstwa w zakresie obliczeń, sieci i pamięci masowej

W systemie Windows Server przetwarzanie fizyczne skaluje obecnie do 640 procesorów logicznych, a maszyny wirtualne skalują do 64 procesorów logicznych. SQL Server 2014 korzysta z tej skali, przestrzeni pamięci i wirtualizacji sieci, aby zmaksymalizować ogólne wykorzystanie infrastruktury. Może również działać w systemie Windows Server Core, aby obniżyć obszar ataku.

Bezpieczeństwo i zgodność

Pomóż zabezpieczyć dane za pomocą przejrzystego szyfrowania danych, solidnej kontroli, rozszerzalnego zarządzania kluczami i szyfrowanych kopii zapasowych. Jeszcze łatwiej jest zarządzać uprawnieniami dostępu do danych, aby wspierać rozdzielenie obowiązków między różnych użytkowników.

Spójna platforma danych w siedzibie do chmury

Wykorzystaj istniejące umiejętności i znane narzędzia na platformie danych Microsoftu z SQL Server na maszynie wirtualnej Microsoft Azure podczas migracji istniejących aplikacji lokalnych do chmury i Microsoft Azure SQL Database dla nowych nowoczesnych aplikacji, które w pełni wykorzystują skalę chmury.

Corporate business intelligence

Skaluj swoje modele BI, wzbogacaj i pomagaj zabezpieczyć dane oraz zapewnij jakość i dokładność dzięki kompletnemu rozwiązaniu BI. Zbuduj kompleksowe rozwiązania analityczne na skalę korporacyjną z usługami Analysis Services i uprość wdrożenie modelu BI za pomocą modelu semantycznego BI.

Szybszy wgląd dla wszystkich użytkowników w znane narzędzia, takie jak Excel i dostęp do danych za pomocą urządzeń mobilnych

Przyspiesz czas wglądu, w siedzibie iw chmurze dzięki SQL 2014 i Power BI dla Office 365. Uzyskaj bogatsze wizualizacje za pomocą Power Map i Power View. Wyszukiwanie, uzyskiwanie dostępu i kształtowanie danych wewnętrznych, zewnętrznych, strukturalnych i nieustrukturyzowanych za pomocą Power Query. Uzyskaj dostęp do informacji z dowolnego miejsca za pomocą Power BI dla Office 365.

Skalowalna hurtownia danych

Skaluj do petabajtów dla relacyjnego przechowywania danych i integruj ze źródłami nierelacyjnymi, takimi jak Hadoop. Obsługuj swoje najmniejsze i największe potrzeby w zakresie przechowywania danych, jednocześnie obsługując zapytania nawet o 100 razy szybciej niż dotychczasowa platforma danych dzięki masowemu przetwarzaniu równoległemu i technologiom w pamięci z SQL Server Parallel Data Warehouse.

Jakość danych i usługi integracyjne

Usługi integracyjne obejmują bogatą obsługę zadań związanych z ekstraktem, transakcjami i ładowaniem (ETL) oraz możliwość uruchamiania i zarządzania jako osobna instancja serwera SQL. Popraw jakość danych dzięki wykorzystaniu wiedzy organizacyjnej i zewnętrznych dostawców danych do czyszczenia danych za pomocą usług jakości danych.

Łatwe w użyciu narzędzia do zarządzania

SQL Server Management Studio pomaga centralnie zarządzać infrastrukturą bazy danych zarówno w siedzibie, jak iw chmurze. Dodana obsługa Windows PowerShell 2.0 automatyzuje zadania zarządzania i ulepszenia Sys Prep, co pozwala na bardziej wydajne tworzenie maszyn wirtualnych. Uprość testowanie aplikacji na pojedynczej bazie danych przy użyciu rozproszonej powtórki.

Solidne narzędzia programistyczne

Narzędzia SQL Server Data Tools integrują się z Visual Studio i są dostępne do pobrania w celu tworzenia aplikacji internetowych, korporacyjnych, business intelligence i aplikacji mobilnych nowej generacji w środowisku lokalnym i chmurze. Klienci mogą korzystać ze standardowych interfejsów API (ADO.NET, ODBC, JDBC, PDO i ADO) na różnych platformach, w tym .NET, C / C ++, Java, Linux i PHP.

Wszelkie problemy lub pytania Prosimy o kontakt w każdej chwili:
Skype i Whatsapp: + 8615999540212
Wechat: 2273738335


Inni:

biuro 2019 pro plus
biuro 2016 pro plus

Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212