Genine Code Microsoft Windows 10 Home OEM Box 32/64 bity

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Genine Code Microsoft Windows 10 Home Software Pakiet OEM 32/64 Bits
Minimalne zamówienie: 5 PC
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
Kategoria: Genine Code Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Home 32/64 bity Pakiet OEM Orgial: USA
Rodzaj: OEM Wsparcie: 32/64 bity
Status produktów: Całkiem nowy Garnitur: 1 użytkownik
High Light:

Pakiet OEM systemu Windows 10 Home

,

opakowanie OEM pakietu Microsoft Windows

Genine Code Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Home 32/64 bity Pakiet OEM

W międzyczasie, Windows 10 Home użytkownicy, którzy uznają potrzebę uaktualnienia swojego systemu operacyjnego do Windows 10 Pro, mogą to zrobić za pośrednictwem pakietu Windows 10 Pro Pack.Można to zrobić z własnego komputera za pośrednictwemUstawienia> System> Informacje> Zmień klucz produktu lub uaktualnij wersję systemu Windows> Przejdź do sklepu, który następnie otworzy nową stronę specjalnie dla Windows 10 Pro Pack.

 

O tym produkcie

Jest to w 100% oryginalny klucz produktu detalicznego do dożywotniej aktywacji systemu Microsoft Windows 10 Home w dowolnym dostępnym języku.Klucz produktu będzie działał zarówno dla wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej.Ponieważ jest to licencja cyfrowa najwyższego poziomu, a nie klucz OEM, możesz użyć tego klucza produktu do zainstalowania systemu Windows na dowolnym kompatybilnym komputerze.Możesz również użyć tego klucza produktu, aby ponownie zainstalować system Windows nieograniczoną liczbę razy na tym samym komputerze, nawet po zmianie sprzętu.Możesz również użyć tego klucza produktu do aktualizacji ze starszych wersji systemu Windows.

 

Najwyższy poziom detalicznej licencji cyfrowej umożliwia również połączenie konta Microsoft z kluczem produktu, aby zapewnić dożywotni dostęp w przypadku utraty klucza produktu lub zmiany sprzętu.W przeciwieństwie do klucza OEM, licencja cyfrowa nie łączy się na stałe z płytą główną komputera, więc w przyszłości możesz swobodnie aktualizować lub zmieniać system operacyjny.

 

Window 10 Home OEM BOX Wymagania systemowe:

Procesor: procesor 32- lub 64-bitowy 1 GHz lub szybszy
RAM: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku: 16 GB dla wersji 32-bitowej lub 20 GB dla wersji 64-bitowej
Karta graficzna: urządzenie graficzne obsługujące DirectX 9


 Genine Code Microsoft Windows 10 Home OEM Box 32/64 bity 0

Windows 10jest tutaj.Doświadcz tego na dowolnym laptopie lub komputerze stacjonarnym dzięki tej pełnej wersji, która jest dostarczana z poręczną pamięcią USB ułatwiającą instalację.

Wszystko nowe, ale znajome

Windows 10 widzi powrót przycisku Start i menu - świetne dla użytkowników lepiej zaznajomionych z Windows 7 lub XP.

Dostępnych jest wiele nowych, ekscytujących funkcji, dzięki którym korzystanie z komputera będzie wydajniejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

Krawędź

Edge to zupełnie nowa, opracowana od podstaw przeglądarka internetowa.Usuwa niepotrzebne przyciski i paski, dzięki czemu możesz całkowicie skupić się na treści.

Posiada tryb robienia notatek, który umożliwia zaznaczanie tekstu, zaznaczanie obrazów w kółko lub pisanie po stronie internetowej za pomocą rysika lub ekranu dotykowego.Możesz nawet wysłać łącze do innych użytkowników systemu Windows 10, którzy mogą wyświetlać i dodawać najciekawsze momenty w czasie rzeczywistym - idealne rozwiązanie dla biznesu lub udostępniania łączy znajomym.

Osobisty asystent z Cortaną

Cortana to osobisty asystent wbudowany w komputer.Możesz zadawać jej złożone pytania, prosić o wskazówki, ustawiać przypomnienia i wiele, wiele więcej.Uczy się Twoich nawyków przeglądania, tego, co lubisz i dokąd się wybierasz, aby była jak najbardziej pomocna.

Oprócz pomocy w zarządzaniu swoim życiem, możesz słuchać, wysyłać i odpowiadać na e-maile i wiadomości bez opuszczania otwartej strony, co znacznie zwiększa produktywność.

Hazard

Gry i rozrywka są wbudowane w system Windows 10. Po raz pierwszy w historii systemy Windows 10 i Xbox One są wzajemnie kompatybilne, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi i przeciwko nim, niezależnie od tego, czy grasz na konsoli, czy na komputerze.

Możesz także przesyłać strumieniowo gry z Xbox One na swój komputer, więc nie musisz przegapić, jeśli telewizor zostanie zabrany.

Więcej komputerów osobistych

Windows 10 jest stworzony do naturalnego przetwarzania, niezależnie od używanego urządzenia.Podczas gdy nowy przycisk Start i menu działają tak samo, jak w systemie Windows 7, możesz przełączyć się do układu takiego jak Windows 8 w ciągu kilku sekund, aby uzyskać lepszy widok wszystkich aplikacji, powiadomień i dynamicznych kafelków.

Od laptopów i komputerów typu 2 w 1 po komputery stacjonarne - system Windows 10 jest zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z najnowszymi urządzeniami, zapewniając najbardziej wciągające wrażenia cyfrowe.

Odkryj najnowszy i najlepszy system operacyjny Windows z Windows 10 Home.

 

 

Wszelkie problemy lub pytania Prosimy o kontakt w dowolnym momencie:

Skype i Whatsapp: + 8615999540212
Inne:

office 2019 pro plus box
Office 2019 dla domu i firmy

Office 2016 pro plus
Okno 10 Pro Stickr / Coa
Microsoft Windows 10 Professional PFF z pakietem USB

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212