Windows 10 Professional Oem Rosyjska wersja Oem Dvd Pack Microsoft License

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Windows
Orzecznictwo: Microsoft
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet Oem
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
Modelu: Windows Nazwa: Windows 10 Professional
Wersja bitowa: 32/64-bitowy opakowania: Pakiet OEM DVD
Platforma: System Windows Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

windows 10 oem dvd

,

windows product key

Windows 10 Professional OEM Wersja rosyjska Oem Dvd Pack Licencja Microsoft

Zainstaluj 32/64-bitowy system operacyjny Windows 10 Pro firmy Microsoft na swoim notebooku lub komputerze stacjonarnym, aby ulepszyć go za pomocą hybrydowego menu Start, przeglądarki internetowej Microsoft Edge i osobistego asystenta Cortany. System Windows 10 Pro został zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych i domowych. Oprócz wszystkich funkcji dostępnych w systemie Windows 10 Home, wersja Pro zawiera także Bitlocker, Pulpit zdalny, Client Hyper-V i wiele innych. Bitlocker chroni dane na dysku twardym i innych urządzeniach pamięci masowej, co ma kluczowe znaczenie w środowiskach, w których wrażliwe dane muszą być bezpieczne. Aby uzyskać dostęp do sieci firmowej, możesz dołączyć do domeny, a także zalogować się zdalnie za pomocą systemu Windows 10 Pro.

Bez opuszczania pulpitu systemu Windows w celu uzyskania dostępu do aplikacji hybrydowe menu Start w systemie Windows 10 Pro wygląda podobnie do menu w systemie Windows 7 i łączy je z aktywnymi kafelkami używanymi na ekranie startowym systemu Windows 8. Menu Start zostało powiększone o te kafelki, dzięki czemu możesz zobaczyć, ile masz wiadomości e-mail, aktualny stan pogody i wiele innych. Oprócz kafelków na żywo w Menu Start jest wystarczająco dużo miejsca, aby przypiąć najczęściej używane aplikacje i pliki. Zbudowany z mocnych stron wersji Pro Windows 7 i Windows 8, Windows 10 Pro łączy najlepsze funkcje obu silników, aby pozostać kompatybilnym z prawie wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i wewnętrznymi elementami komputera. Ponadto oferuje podobny projekt do poprzedniej wersji systemu Windows, dzięki czemu możesz od razu zacząć korzystać z systemu Windows 10 Pro.

Przeglądarka internetowa dołączona do systemu Windows 10 Pro to Microsoft Edge. Ta przeglądarka pozwala pisać lub pisać notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniać je innym osobom. Możesz zapisać swoje ulubione witryny w celu uzyskania dostępu w trybie offline, a także czytać artykuły online bez zakłóceń, wyświetlając tylko to, co chcesz zobaczyć w trybie czytania. Dzięki Cortanie zintegrowanej z Microsoft Edge możesz podświetlić słowo na stronie internetowej, a Cortana uruchomi wyszukiwanie i wyświetli wyniki w mini oknie. Cortana nie jest tylko częścią przeglądarki, ale jest zintegrowana z systemem Windows 10 i może pomóc w znalezieniu odpowiedzi, przeszukując Internet, menu Pomoc, aplikacje, pliki i ustawienia. Możesz także użyć Cortany, aby ustnie zapisać zadanie w swoim Notatniku, gdzie będzie śledzić to, co lubisz i co ma robić.

Wymagania systemowe:

Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa
1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB dla wersji 64-bitowej
Procesor 1 GHz lub szybszy

Uwaga dotycząca oprogramowania OEM:


· Aby kupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być Konstruktorem systemu i zaakceptować licencję System Builder. „Konstruktor systemu” oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asemblera, programu odnawiającego lub preinstalatora oprogramowania, który sprzedaje systemy klienta osobom trzecim. Oprogramowanie OEM może być dystrybuowane WYŁĄCZNIE z całkowicie zmontowanym systemem komputerowym.


· W przypadku systemu operacyjnego lub aplikacji komputerowej oprogramowanie to musi być również wstępnie zainstalowane na dysku twardym w pełni zmontowanego systemu komputerowego przy użyciu zestawu do wstępnej instalacji OEM (OPK).


· Konstruktor systemu, który instaluje oprogramowanie, jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia użytkownika końcowego.

Kontakt: cena fabryczna i najlepsza usługa dla Ciebie.
Proszę o przesłanie mi więcej informacji na temat zapytania, nazwy produktu i ilości. Twoje zapytanie będzie mile widziane, a my udzielimy odpowiedzi jak najszybciej.
Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z Amandą
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179