Pakiet USB Stały 1 użytkownik Microsoft Windows Pack Windows 10 Professional Wersja rosyjska

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Windows
Orzecznictwo: Windows 10 Pro
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet OEM
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
Modelu: Klucz Oem marki: Nowy
Wersja bitowa: 32/64 bity Dostępność: W magazynie
Warunek: Windows 10 Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

microsoft service pack

,

windows 10 pack

System operacyjny Windows 10 Professional Pobierz bezpośrednio klucz do pełnej wersji

Windows 10 pro: poprawione bezpieczeństwo

System Windows 10 Pro jest wyposażony we wszystkie funkcje zabezpieczeń systemu Windows 10 Home i nie tylko. Standardowo zintegrowany z systemem Windows 10 Pro OEM to Bitlocker. Dzięki temu potężnemu narzędziu do szyfrowania dysku możliwe jest szyfrowanie i ochrona dysków (zewnętrznych). Po prostu zaszyfruj pojedyncze pliki lub cały dysk twardy i zachowaj wszystko bezpieczniej.

Najszybszy system operacyjny firmy Microsoft

Microsoft upewnił się, że użyteczność profesjonalnego OEM systemu Windows 10 jest idealna. System operacyjny automatycznie zapamiętuje ostatnio wykonane czynności na komputerze i optymalizuje aplikacje, aby zapewnić jak najlepszą obsługę. Aplikacje są powiększane lub zmniejszane, aby uzyskać najlepszy widok. A nawigacja jest uproszczona dzięki automatycznie dostosowywanym elementom ekranu.

Łatwiejsza współpraca

Dzięki licencji OEM systemu Windows 10 Pro można rozpocząć sesje Podłączania pulpitu zdalnego. Komputery z systemem Windows 10 Professional mogą być kontrolowane zdalnie dzięki tej opcji. Jest to szczególnie interesujące dla użytkowników biznesowych, gdy na przykład administratorzy systemu muszą zmieniać ustawienia komputera na odległość.

Ponadto można korzystać z wielu funkcji, takich jak Hyper-V, Trusted Boot, Windows Store for Busniness, przypisany dostęp i zarządzanie zasadami grupy.

Wymagania systemowe Windows 10 Pro

Są to minimalne wymagania systemowe dla OEM systemu Windows 10 Professional:

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji

SKU

8719214330125

Baran

1 GB dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej

Twardy dysk

16 GB dla wersji 32-bitowej lub 20 GB dla wersji 64-bitowej

Edytor

1 GHz lub szybszy lub SoC

Rządz w Internecie:

Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka stworzona z myślą o lepszym korzystaniu z Internetu. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez rozpraszania uwagi i zapisywać ulubione, aby czytać offline później

Korzystając z konsoli Xbox w systemie Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i znajomymi. Wszędzie

Sklep w systemie Windows 10 to miejsce, w którym można znaleźć setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzykę, filmy, a także nową wersję pakietu Office

sieć, która działa tak jak ty.

Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została stworzona, aby zapewnić lepszą obsługę sieci. Pisz lub pisz notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj swoje ulubione teksty do późniejszego wykorzystania. A dzięki włączonej Cortanie masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań „takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji” bez opuszczania strony, na której jesteś.

Wielozadaniowość pomaga szybciej wykonać zadanie.

Z łatwością przyciągnij do czterech aplikacji i wyświetl wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz grupować rzeczy według projektu.

Windows Store to Twój kompleksowy sklep.

Przedstawiamy nowy sklep Windows Store, ujednolicony sposób robienia zakupów na każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj świetne treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

Windows jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft.

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z Amandą
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179