MS Software Microsoft Service Pack 2019 Pro Plus Retail Key Code Global dla Windows 10

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Office
Orzecznictwo: Office 2019 Pro Plus
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet Fpp
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
Rodzaj: Licencja OEM Rodzaj licencji: 1 użytkownik
utrzymany: Windows 10 Dystrybucja: Bez DVD
Platforma: Windows Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

Microsoft Office Download

,

pakiet Microsoft Office

Bez DVD Ms Office 2019 Professional Plus Pobieranie oprogramowania komputerowego

Microsoft Word 2019

Najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia i przeglądania w programie Word ułatwiają tworzenie dopracowanych dokumentów. Nowe okienko Statystyki pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w programie Word.

Microsoft Excel 2019

Jeśli chodzi o zarządzanie danymi i ich analizę, Excel nadal króluje. Office planuje podnieść poprzeczkę w wersji oprogramowania 2019.

Klienci powinni oczekiwać jeszcze bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak nowe formuły, nowe wykresy (takie jak wykresy lejkowe i mapy 2D), możliwość publikowania z Excela do Power BI (własna usługa analityczna firmy Microsoft) oraz ulepszenia dla PowerPivot i PowerQuery.

Nie trzeba dodawać, że jeśli Excel jest Twoim niezaprzeczalnym faworytem pakietu Microsoft Office, przewidywane funkcje 2019 prawdopodobnie spowodują, że zaczniesz tańczyć.

Microsoft PowerPoint 2019

Chociaż PowerPoint jest nadal jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych rozwiązań do prezentacji, istnieje wiele innych osób, które uważają go za przestarzały.

Aby zachować aktualność, Microsoft ogłosił plany wprowadzenia bardziej zaawansowanych funkcji prezentacji w pakiecie Office 2019. Obejmują one między innymi ulepszone funkcje Morph i Zoom, które pomogą Ci stworzyć bardziej wyrafinowaną i dynamiczną prezentację.

Microsoft OneNote 2019

Przechwytuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notatników, do których masz dostęp na dowolnym urządzeniu. Szybko znajduj rzeczy dzięki potężnej wyszukiwarce, która śledzi tagi, indeksuje wpisywane notatki i rozpoznaje tekst w obrazach i notatkach odręcznych.

Pogrub, kursywą, podkreśleniem, podświetlaniem, wstawianiem plików, obrazkami i tabelami formatuj notatki tak, jak chcesz.

Łatwo udostępniaj notesy znajomym, rodzinie lub współpracownikom, aby wszyscy mogli wspólnie pracować nad planami podróży, zadaniami domowymi lub projektami pracy.

Microsoft Outlook 2019

Zarządzanie pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami nigdy nie było łatwiejsze. Nowy program Outlook dla komputerów Mac obsługuje pocztę push, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna.

Ulepszony widok konwersacji automatycznie organizuje skrzynkę odbiorczą wokół wątków, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz szukać powiązanych wiadomości. Podgląd nowej wiadomości zawiera pierwsze zdanie wiadomości e-mail tuż pod tematem, dzięki czemu możesz szybko zdecydować, czy chcesz ją przeczytać teraz, czy wrócić później.

Microsoft Publisher 2019

Z łatwością twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę publikacji o profesjonalnej jakości. Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów internetowych. Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje.

Microsoft Access 2019

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie przechowywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek.

Skype dla firm

Zwiększ produktywność, komunikując się i współpracując z innymi w różnych lokalizacjach. (Aplikacja Skype dla firm wymaga usługi Skype for Business Online lub Skype for Business Server)

Microsoft Office 2019 Professional obejmuje:

  • Microsoft Word 2019

  • Microsoft Excel 2019

  • Microsoft PowerPoint 2019

  • Microsoft OneNote 2019

  • Microsoft Outlook 2019

  • Microsoft Publisher 2019

  • Microsoft Office Web Apps (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

  • Microsoft Access 2019

  • Skype dla firm

Nazwa handlowa:

Microsoft

Numer modelu:

Office 2019 Professional Plus

Język:

Muliti-Language

Sposób wysyłki:

DHL EMS

Zapłata:

TT, Dhgate, WU, Alibaba

 


Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z:
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179