Ms Office 2013 Retail Box Home and Business Retail 1 szt. Nie wiąże aktywacji online

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Office
Orzecznictwo: Office 2013 HB
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Retail Box
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
marki: <html> <head> <meta name="robots" content="noarchive" /> <meta name="googlebot" content="nosnippe Wsparcie platformy: Windows
użytkownika: 1 SZT. Cytat: Hurtownia / fabryka
Obsługa systemu operacyjnego: Windows 10 Funkcje: online
High Light:

office 2013 professional retail

,

microsoft office 2013 retail

Ms Office 2013 Home And Business Retail 1 szt. Nie wiąże domu i biznesu Online Box

Microsoft Office 2013, podobnie jak wszystkie inne wersje pakietu Office i inne programy, wymaga od użytkownika wprowadzenia unikalnego klucza produktu. Należy to zrobić podczas trwania procesu instalacji. Działa to jako dowód, że użytkownik jest właścicielem danego oprogramowania. Teraz należy zbadać fakt, że co, jeśli użytkownik chce ponownie zainstalować program, ale udało mu się zgubić 25-cyfrowy kod instalacyjny. Zamiast patrzeć na użytkownika, można zapoznać się z kluczami produktu. Jeśli użytkownik zna klucze produktu i ich mechanizm działania, może założyć, że klucz produktu Microsoft Office 2013 zostanie zaszyfrowany i zapisany w rejestrze systemu Windows. Proces jest podobny do starszych wersji pakietu Office i innych podobnych programów.

Niestety Microsoft zmienił teraz sposób, w jaki obsługują klucze produktów pakietu Office. W pakiecie Office 2013 Microsoft przechował tylko część klucza na komputerze lokalnym. W tym scenariuszu narzędzia do wyszukiwania klucza produktu nie są tak pomocne, jak powinny. Należy jednak pamiętać, że następujące czynności będą działać, jeśli użytkownik będzie szukał klucza produktu związanego z jednym członkiem pakietu Office 2013. Dotyczy to zarówno programu Microsoft Excel, jak i Microsoft Word. Zawiera także klucz do całego pakietu. Niektóre przykłady obejmują Office Professional w wersjach 2013, Office Home and Student, Office Business and Home. Przyjrzyjmy się teraz krokom niezbędnym do wykopania zagubionego klucza produktu Microsoft Office 2013 .

Gwarancja
Kropka 1 rok gwarancji producenta
WYMAGANIA SYSTEMOWE
Edytor Procesor 1 GHz lub szybszy x86 lub 64-bit z zestawem instrukcji SSE2
Inne wymagania Niektóre funkcje Microsoft OneNote wymagają Windows Desktop Search 3.0, Windows Media Player 9.0, Microsoft ActiveSync 4.1, Mikrofon, Urządzenie wyjściowe audio, Urządzenie do nagrywania wideo, Aparat cyfrowy lub skaner kompatybilny z TWAIN, Udostępnianie notebooków wymaga, aby użytkownicy byli w tej samej sieci, Pewna zaawansowana funkcjonalność Wymaga połączenia z Microsoft Exchange Server 2003, Microsoft SharePoint Server 2010 i Microsoft SharePoint Foundation 2010, niektóre funkcje wymagają Windows Search 4.0, funkcjonalność internetowa wymaga połączenia z Internetem, funkcje Multi-touch wymagają Windows 7 i urządzenia z obsługą dotykową, niektóre funkcje atramentowe wymagają Windows XP Tablet PC Edition lub nowszy, funkcja rozpoznawania mowy wymaga mikrofonu mówionego i urządzenia wyjściowego audio, faksu internetowego niedostępnego w systemie Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic lub Windows Vista Home Premium, funkcje zarządzania prawami do informacji wymagają dostępu do systemu Windows 2003 Server z dodatkiem SP1 lub nowszym z systemem Windows R. Usługi zarządzania, niektóre funkcje online wymagają konta Microsoft, niektóre funkcje wymagają konta Skype
Pamięć 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
System operacyjny 8, Server 2008 R2 z .NET 3.5, Windows: 7
Twardy dysk 3,0 GB wolnego miejsca na dysku

Prozessor: x32 (x86) - oder x64-Bit-Prozessor mit 500MHz oder schneller

Kompatybilny z Betriebssysteme: Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 (R2), Windows 10

Bildschirm: Kompatybilny z DirectX 9.0c Grafikkarte und mit mindestens 64 MB

1 gigabajt (GB) RAM (32 bity); 2 gigabajty (GB) RAM (64 bity)

3 Gigabyte (GB) Freier Speicherplatz auf der FestplatteMicrosoft Office 2013 Klucz produktu do pobrania za darmo
Aby wiedzieć, czy masz odpowiednią i oryginalną kopię pakietu Microsoft Office 2013, klucz produktu dla pakietu Microsoft Office 2013 da potwierdzenie. Klucz produktu jest również znany jako klucz aktywacyjny. Aby zapobiec powielaniu pakietu Microsoft Office 2013, klucze produktu pomagają zachować ich prywatność.
Wiele krytyków i oświadczeń podniosło się przeciwko kluczom aktywacyjnym dotyczącym dokładności klucza MS Office 2013, ponieważ jest źle zaprojektowany i nie jest użyteczny w zapobieganiu prywatności oprogramowania. Chociaż może być wiele wad prowadzących do tej metody, zapobiegło to jednak większości problemów związanych z obchodzeniem. Nawet jeśli w ogóle nie ma żadnej ochrony, konsument powinien wiedzieć, że włamanie się do pakietu Microsoft Office 2013 jest przestępstwem.

Korzyści z klucza produktu Microsoft Office 2013
Klucz produktu Microsoft Office 2013 ma istotną funkcję, która obejmuje zapobieganie naruszaniu prywatności i obchodzenie go przez hakerów, którzy próbują włamać się do oprogramowania i sprzedać je innym użytkownikom po niższej cenie. Czas aktywacji musi być podany w danym czasie, aby uniknąć unieważnienia klucza produktu.
Jeśli klucz produktu jest nieprawidłowy, zostanie uznany za niedozwolony, na podstawie którego zostanie nałożonych szereg ograniczeń i wiele programów przestanie działać. Po aktywacji program automatycznie przechowuje zapis zweryfikowanych danych na komputerze użytkownika, aby uniknąć użycia tej samej kopii przez dwóch różnych użytkowników. Aby pomyślnie aktywować klucz produktu, możesz użyć Internetu do kontynuacji procesu aktywacji lub poprzez weryfikację telefoniczną. Aby efektywnie korzystać z oprogramowania, pamiętaj o odpowiednim korzystaniu z klucza produktu Microsoft Office 2013 na czas.

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z Amandą
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179