Permanent Retail Office 2019 Home and Student Without DVD Bind Account Licencja

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft Office
Orzecznictwo: Office 2019 Home and Business
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet FPP
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
Warunek: Nowa licencja Produktu: Office 2019 Home and Business
Platforma: PC / Mac Urządzenia licencyjne: Wiązanie 1 szt
Cytat: Hurtownia / fabryka Rodzaj licencji: Sprzedaż
High Light:

pobierz Office 2019

,

MS Office 2019

Stałe biuro detaliczne 2019 Dom i uczeń bez DVD

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
Office 2019 to najnowszy dodatek Microsoftu do rodziny produktów Office. Jeśli korzystasz z pakietu Microsoft Office do domu lub podstawowych codziennych zadań, jest to odpowiednie biuro dla Ciebie. Student Microsoft Office Home ma dla Ciebie Twoje ulubione aplikacje, takie jak Word, Excel, Powerpoint i Onenote. Microsoft Office Home and Student 2019 nie obejmuje programu Outlook

Pakiet Office Home & Student 2019 obejmuje:

  • Microsoft Excel

  • Microsoft PowerPoint

  • Microsoft Word

CECHY

Być może najbardziej interesującą funkcją dla ogółu społeczeństwa jest fakt, że Office Home & Student 2019 nie wymaga licencji opartej na subskrypcji, w przeciwieństwie do większości poprzednich wersji pakietu Office. Dzięki temu produktowi Microsoft oferuje pojedynczy zakup na komputer PC lub Mac, umożliwiając wielu zakup produktu, na który wcześniej nie było go stać z powodu zakupu opartego na subskrypcji. Możesz aktywować do 25 licencji na koncie Microsoft.

Domowa i studencka wersja pakietu Office 2019 jest idealna dla osób, które potrzebują podstawowych funkcji pakietu Office, ponieważ zawiera klasyczne wersje aplikacji pakietu Office. Pakiet Office 2019 zawiera znaczną ilość zasobów wstępnie dystrybuowanych za pośrednictwem usługi Office 365. Jednak w przeciwieństwie do wersji opartych na subskrypcji aplikacje zawarte w momencie zakupu nie otrzymują dodatkowych aktualizacji od firmy Microsoft. Za każdym razem, gdy dostępna jest nowa wersja, musisz ponownie kupić pakiet Office, aby móc go zainstalować. Nie obejmuje również żadnych usług dostępnych w usłudze Office 365, takich jak Skype lub 1 TB przestrzeni dyskowej oferowanej przez OneDrive.


Opis


Stworzony z myślą o komputerach PC i Mac z nowymi, nowoczesnymi wersjami klasycznych aplikacji komputerowych.
Office Home & Business 2019 zapewnia niezbędne narzędzia do rejestrowania, analizowania i organizowania pomysłów. Dostępne dla studentów, wykładowców i pracowników, którzy chcą klasycznych aplikacji Office i poczty e-mail zainstalowanych na jednym komputerze do użytku w domu lub pracy. Jest to jednorazowy zakup obejmujący Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook.
Twoja szkoła może oferować pakiet Microsoft Office Home & Business 2019 za niewielką opłatą. Wyszukaj swoją szkołę powyżej, aby rozpocząć.

  • Nowy iw 100% oryginalny klucz aktywacyjny do sprzedaży detalicznej
  • Odpowiednie tylko dla komputerów z systemem Windows 10, poprzednie systemy operacyjne mogą korzystać z pakietu Office 2016
  • Dożywotnia aktywacja gwarantowana dla 1 komputera z systemem Windows 10
  • Zrealizuj na: https://redeem.microsoft.com

Obejmuje pełne wersje:
Słowo
Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu bezpośrednio w programie Word.


Przewyższać
Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis Toolpak, Slicers i Formula Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.


PowerPoint
Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu panelowi zadań Animacje. Komentarze w wątku obok slajdów pomagają włączyć opinie do prezentacji.


Jedna uwaga
To twój własny cyfrowy notatnik, więc możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać wszystko z Tobą, gdziekolwiek jesteś, podczas udostępniania i współpracy z innymi.


Co jest zawarte?

  • Pełne, zainstalowane wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote dla Microsoft Office Home i Student 2019 (OneNote jest dostępny tylko dla systemu Windows 10)

  • Dla 1 komputera z systemem Windows 10 / macOS Sierra lub nowszym


Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z:
Skype: na żywo: office_50799
Whatsapp: +8613510207179
E-mail: office@computerpc-system.com


Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179