Fpp Microsoft Office Activation Key 2016 Professional Plus DVD Box 5 Urządzenia użytkownika

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Office 2016 pro plus package
Orzecznictwo: Microsoft Certificated
Numer modelu: SKU-X20-82370
Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Negotiable us via E-MAIL & Whataspp & Skype
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
Nazwa handlowa: Microsoft Kawałek: 32/64
Szczegóły pakowania: Fizyczne i cyfrowe Warunek: Handel detaliczny FPP
Rodzaj produktu: System operacyjny URZĄDZENIA: 5 UŻYTKOWNIKA
High Light:

microsoft office key cod

,

windows activation key

Fpp Microsoft Office 2016 Professional Plus 32/64 Bit - klucz produktu DVD Box

Funkcje programu Office 2016 Professional Plus

  • Profesjonalne oprogramowanie biurowe dla różnych obszarów
  • W pełni funkcjonalna wersja 32-bitowa / 64-bitowa dla maksymalnej wydajności
  • Zapisz dane online teraz w chmurze OneDrive (5 GB)
  • Bez limitu czasu
  • Rozpowszechnianie prezentacji PowerPoint za pośrednictwem Internetu
  • Zawiera wszystkie ważne programy (patrz przegląd)

Przegląd:

Office 2016 Pro Plus to pierwszorzędny pakiet do pracy, który otrzymał całe wyposażenie do wymuszania wyświetlania, dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych i popularnych recenzji. Ten procent ma MS Excel, Word, PowerPoint i Access, żeby wymienić tylko kilka. Ten zestaw miejsc pracy jest szeroko wykorzystywany w różnych systemach, takich jak Windows, Android i Apple MacOS.

Pakiet Office 2016 Pro Plus zaktualizowany w lipcu 2019 r. Ma nowe funkcje, a także sprzęt, dzięki czemu możesz pozwolić użytkownikom na przygotowanie przepływu pracy i zwiększyć produktywność. Ten pakiet zawiera MS Excel, który służy do obliczania budżetu lub przyczyny ekonomicznej. Dodatkowo ma MS Word, który służy do tworzenia prostych plików z tekstem. Za pomocą MS PowerPoint możesz bez wysiłku tworzyć wyświetlacze z różnymi charakterystycznymi slajdami i wynikami. Ten dostępny pakiet jest dostępny dla naukowców i profesorów, co pozwala opracowywać niezwykłe dokumenty, pokazy i arkusze kalkulacyjne.

Pobieranie pakietu Office 2016 Professional Plus: pracuj mądrzej i szybciej

Pakiet Office 2016 Professional Plus zawiera nowe i ulepszone funkcje. Z jednej strony oszczędzają czas, a tym samym dają możliwość inteligentniejszej i szybszej pracy. Dzięki pakietowi Microsoft Office 2016 Professional Plus dane można teraz także przechowywać online w chmurze OneDrive. Zaleta: pliki można pobierać z wielu urządzeń bez potrzeby korzystania z zewnętrznych nośników danych, takich jak pamięć USB. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz uzyskać dostęp do swoich tekstów, arkuszy kalkulacyjnych i innych plików z dowolnego miejsca.

Znany już wygląd płytek został ponownie zoptymalizowany i jest teraz prawie idealny. Projekt nie tylko wygląda nowocześnie, ale jest również łatwy w użyciu. Wywoływanie różnych funkcji szybko i łatwo. Podczas opracowywania pakietu Office 2016 Professional Plus celem była optymalizacja programów dla urządzeń z ekranami dotykowymi. W ten sposób operacje można wykonywać również palcem lub rysikiem cyfrowym.

Asystent odpowiada na pytania

Kolejną innowacją jest Asystent, który znajduje się na górze każdego programu. Bardzo przypomina dawny spinacz do papieru o nazwie „Clippy”. Po wprowadzeniu terminu w pasku wyszukiwania wyniki są wyświetlane z tematami pomocy i można je wywołać. W ten sposób użytkownik otrzymuje natychmiastową pomoc, jeśli zostaną wyszukane określone narzędzia lub funkcje.

Pobierz pakiet Office 2016 Professional Plus, w tym klucz produktu

Wybierz teraz najnowszy pakiet oprogramowania biurowego Office 2016 Professional Plus. Dzięki temu pakietowi otrzymujesz najnowsze programy do tworzenia tekstów, tabel i wiele więcej. Otrzymujesz licencjonowane oprogramowanie do pobrania, w tym klucz produktu. Dzięki temu pakietu Office 2016 Professional Plus można użyć bezpośrednio po instalacji w zaledwie kilka minut.


Wszelkie pytania lub potrzeby Skontaktuj się z Echo w dowolnym momencie


Skype : + 8615999540212
Whatsapp : + 8615999540212
E-mail : sales@computerpc-system.com

Tagi: biuro 2016 pro plus okno 10 produktów biuro 2019 Dom i biznesSzczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212