Najlepszym sposobem na poznanie systemu Windows 10 jest nowy komputer

Wraz z ewolucją systemu Windows zmieniły się także komputery osobiste - teraz jeszcze bardziej wydajne i innowacyjne.Nowe komputery z systemem Windows 10 oferują cyfrowe pisanie odręczne, rozpoznawanie twarzy, głos, gry i nie tylko.

Bezpieczeństwo w standardzie

Bieżące aktualizacje zabezpieczeń chronią Cię przed najnowszymi zagrożeniami.4 Możesz użyć Windows Defender do wykrywania ataków ransomware, a dzięki subskrypcji Office 3651 przywróć pliki jednym kliknięciem.5

 

Dodaj moc biznesową do swojego komputera

Windows 10 Pro został stworzony dla biznesu, więc zyskujesz tożsamość, bezpieczeństwo i produktywność jednocześnie.

Szybkość, bezpieczeństwo, trwałość i świetny design - możesz mieć to wszystko

Kupując nowy komputer, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii.Istnieje wiele świetnych opcji.Poświęć chwilę, aby dowiedzieć się, co nowego, aby z pewnością dokonać wyboru odpowiedniego dla siebie.

KUP WSZYSTKIE URZĄDZENIA POMÓŻ MNIE W WYBORZE

To jest pełna wersja systemu Windows 10. Zalecamy wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją.Aktualizacje są automatycznie włączane w okresie wsparcia;W przypadku aktualizacji i po pewnym czasie obowiązują dodatkowe wymagania dotyczące pamięci masowej i / lub sprzętu.Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku.Windows Media Center nie jest obsługiwany.Aby sprawdzić zgodność, okres pomocy technicznej i inne ważne informacje, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia iwindows.com/windows10specs.

* Cortana dostępna na wybranych rynkach;doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
[1] Subskrypcja Office 365 sprzedawana oddzielnie.
[2] Użytkownicy muszą połączyć swój telefon komórkowy z komputerem w ustawieniach komputera lub za pośrednictwem aplikacji Twój telefon ze sklepu Microsoft Store.Użytkownicy otrzymają aplikację firmy Microsoft, którą muszą pobrać na swój telefon komórkowy i postępować zgodnie z instrukcjami konfiguracji.Wymaga Androida 7.0+.
[3] Wymagany tablet lub komputer z obsługą pióra.Akcesoria do pióra mogą być sprzedawane oddzielnie.Wymagana subskrypcja Office 365, która jest sprzedawana osobno.
[4] Przez obsługiwany okres eksploatacji urządzenia.Mogą obowiązywać opłaty za dostęp do Internetu.
[5] Pliki są przywracane do stanu, w jakim były przed atakiem.Przywracanie plików wymaga subskrypcji usługi Office 365.Wersje plików utworzone do 30 dni wcześniej
[6] Funkcja BitLocker wymaga modułu Trusted Platform Module (TPM) 1.2, TPM 2.0 lub dysku flash USB.Klient Hyper-V wymaga 64-bitowego systemu z możliwością translacji adresów drugiego poziomu (SLAT) i dodatkowych 2 GB pamięci RAM.
[7] Na podstawie średnich czasów wybranych urządzeń;żywotność baterii znacznie się różni w zależności od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.
[8] Na podstawie porównania średniego czasu między wpisywaniem hasła a wykrywaniem twarzy lub odcisku palca w celu pomyślnego uwierzytelnienia.Wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych i odpowiednich urządzeń.