Wszystkie języki 32/64-bitowy klucz Microsoft Win 10 Pro Retail

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Licencja profesjonalna systemu Windows 10
Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakiet
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Dhgate pay, MoneyGram, Payssion, Bitcoin
Możliwość Supply: 10000 / tydzień
Rodzaj wersji: Windows 10 pro klucz aktualizacji detalicznej Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Liczba licencji: 1 szt., Nieograniczony czas trwania break: Mircosoft
Status produktów: Zbiory Orzecznictwo:: Certyfikowane oprogramowanie
High Light:

Wygraj 10 Professional Retail K

,

wygraj 10 Pro COA Sticker

Microsoft Windows 10 Pro Win 10 Professional 32-bitowy / 64-bitowy klucz detaliczny Naklejka COA w każdym języku na komputer Laptop

 

Szczegóły Produktu

Jeszcze lepszy system niż kiedykolwiek wcześniej. Windows 10 jest szybszy, bardziej elastyczny i stabilniejszy, oferując nie tylko innowacyjne środowisko graficzne, do którego przywykłeś z wersji 8 i 8.1, ale idzie znacznie dalej. Menu jest bardzo proste i przejrzyste, więc szybko nauczysz się, jak z niego korzystać, nawet jeśli nadal korzystasz z systemu Windows 7 lub starszego. Ponadto możesz dostosować go do swoich potrzeb, zmienić ikony i przenieść swój system operacyjny na nowy poziom. Nie musisz się martwić, czy trafią na Twój komputer, są zaprojektowane tak, aby były bezpieczne i współpracowały ze wszystkimi komputerami z systemem Windows 7 lub nowszym.

Wersja Professional rozszerza wersję Home o opcje do użytku biznesowego. Na przykład można znaleźć ustawienia połączenia domeny, zarządzanie zasadami grupy, BitLocker 2, tryb Internet Explorer, Access 8.1, klient Hyper-V, aplikacje korporacyjne, zarządzanie urządzeniami mobilnymi, sklep korporacyjny, Windows Update dla firm, Cortana Assistant i wiele więcej.

 

 

Nieruchomości:

Od pracy z wieloma aplikacjami po łączenie się z komputerem podczas podróży, system Windows 10 Pro pozwala skupić się mniej na kwestiach technicznych, a bardziej na korzyściach płynących z innowacji dla Twojej firmy i nowych praktyk. Dzięki Pulpitowi Zdalnemu możesz bezproblemowo pracować nad swoimi projektami z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie, łącząc się zdalnie z komputerem. Uruchomione aplikacje, pliki, dokumenty - to wszystko możesz zobaczyć w widoku zadań. A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej wirtualnej przestrzeni do pracy, możesz tworzyć i uruchamiać urządzenia wirtualne na jednym komputerze za pomocą Hyper-V.

Continuum to nowa funkcja, która umożliwia systemowi Windows 10 określenie typu używanego sprzętu i wybranie odpowiedniego interfejsu dla urządzenia. Mówiąc najprościej, okna, które właśnie otworzyłeś, będą pasować do rozmiaru ekranu Twojego urządzenia.

Nowa przeglądarka internetowa firmy Microsoft, Edge, stawia świat u Twoich stóp. W Edge możesz edytować i dodawać bezpośrednio do stron internetowych i udostępniać je innym w dowolny sposób. Ulepszony pasek wyszukiwania szepcze do Ciebie przed wypełnieniem pytania lub słowa kluczowego. Celem Edge jest jak najszybsze dotarcie do potrzebnych im informacji i jak najskuteczniejsza praca z nimi. Dlatego Edge usuwa przeszkody w postaci niepotrzebnych percepcji wizualnych, które niepotrzebnie utrudniają pracę lub zabawę. Dodatkową zaletą Edge jest to, że jeśli używasz go w pracy, bateria wytrzyma dłużej niż podczas korzystania z Chrome lub Firefox.

 

Pobierz i zainstaluj system Windows 10 Professional
Kliknij prawym przyciskiem myszy „Menu Start”, wybierz „System”.
Kliknij „Informacje”, a następnie „Zmień klucz produktu” lub „Uaktualnij swoją wersję systemu Windows”.
Kliknij „Zmień klucz produktu” i wprowadź kod systemu Windows 10 Pro.

 

Wszystkie języki 32/64-bitowy klucz Microsoft Win 10 Pro Retail 0

 

 

 

Wszelkie problemy lub pytania Prosimy o kontakt w dowolnym momencie:
Skype: 8615999540212

Whatsapp: + 8615999540212
E-mail :sales@computerpc-system.com
 
Tagi: pobierz pakiet Office 2016   Klucz produktów pakietu Office 2019  klawisz okna 10

 
 
 

Szczegóły kontaktu
Echo

Numer telefonu : 8615999540212

WhatsApp : +8615999540212