Aktywacja online 1 PC / 5 szt Office 2019 Professional Plus

Podstawowe informacje
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Najnowsza wersja pakietu Office 2019
Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Pls Contact us
Czas dostawy: 1-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 100000 / miesiąc
Nazwa produktu: Klucz pakietu Office 2019 pro plus Wsparcie: 1 szt. / 5 szt
Dostawa: DHL UPS EMS FEDEX Zasady płatności: TT, Western Union, DHaget, Biction
Język: Obsługa wszystkich języków Numer modelu: Najnowszy pakiet Office 2019
Rodzaj wersji: 100% aktywacja online Internet
High Light:

Office 2019 Professional Plus

,

aktywacja online Office 2019 Pro Plus

,

klucz Office 2019 Pro Plus

Pełny pakiet Office 2019 Professional Plus 100% aktywacja online Klucz oprogramowania komputerowego Microsoft

Opis produktu

 

Pakiet Microsoft Office 2019 oferuje bogate i potężne nowe sposoby dostarczania najlepszych wyników pracy w pracy, domu lub szkole z poziomu komputera, smartfona z systemem Windows Mobile lub przeglądarki internetowej.Szybko i kreatywnie przyciągnij uwagę odbiorców i zainspiruj ich swoimi pomysłami, korzystając z ulepszonych i łatwych w użyciu narzędzi, dostosowywalnych szablonów, schematów kolorów i możliwości edycji zdjęć.A oferując więcej sposobów uzyskiwania dostępu do plików z niemal dowolnego miejsca, Office 2019 daje Ci kontrolę nad wykonywaniem zadań zgodnie z harmonogramem.Uprość swoje zadania i uzyskaj niesamowite rezultaty dzięki pakietowi Office 2019 - wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię życie.

Microsoft Office Professional Plus 2019 Obejmuje:

 

• Microsoft Word 2019

• Microsoft Excel 2019
• Microsoft PowerPoint 2019
• Microsoft Access 2019
• Microsoft Outlook 2019
• Microsoft One Note 2019
• Microsoft Publisher 2019
• Microsoft Skype dla firm

 

Aktywacja online 1 PC / 5 szt Office 2019 Professional Plus 0

 

Detale:

 

Microsoft Word 2019

Twórz, poleruj i udostępniaj piękne i profesjonalne dokumenty.

Najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia i recenzowania w programie Word ułatwiają tworzenie dopracowanych dokumentów.Nowe okienko Insights wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w programie Word.

Karta Projekt umożliwia zarządzanie układem, kolorami i czcionkami w całym dokumencie.

Zrób więcej, współpracując przy użyciu wbudowanych narzędzi do udostępniania i recenzowania dokumentów.Kilka osób może jednocześnie pracować nad tym samym dokumentem i używać komentarzy z wątkami, aby prowadzić rozmowę tuż obok odpowiedniego tekstu.

Microsoft PowerPoint 2019

Zaawansowane funkcje prezentacji

Chociaż PowerPoint jest nadal jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych dostępnych rozwiązań do prezentacji, jest wielu innych, którzy uważają go za przestarzały.

Aby zachować aktualność, firma Microsoft ogłosiła plany włączenia bardziej zaawansowanych funkcji prezentacji do pakietu Office 2019. Obejmują one takie rzeczy, jak ulepszone funkcje Morph i Zoom, które pomogą Ci stworzyć bardziej wyrafinowaną i dynamiczną prezentację.

Microsoft Excel 2019

Bardziej zaawansowana analiza danych

Jeśli chodzi o zarządzanie i analizę danych, Excel wciąż króluje.Office planuje podnieść poprzeczkę w wersji oprogramowania 2019.

Klienci powinni oczekiwać jeszcze bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak nowe formuły, nowe wykresy (takie jak wykresy lejkowe i mapy 2D), możliwość publikowania z programu Excel do usługi Power BI (własna usługa analizy biznesowej firmy Microsoft) oraz ulepszenia dotyczące PowerPivot i PowerQuery.

Nie trzeba dodawać, że jeśli Excel jest Twoim niezaprzeczalnym faworytem pakietu Microsoft Office, oczekiwane funkcje 2019 prawdopodobnie sprawią, że wpadniesz w radosny taniec.

Microsoft OneNote 2019

Wykorzystaj swoje myśli w swoim własnym cyfrowym notatniku

Przechwytuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notatników, do których masz dostęp na dowolnym urządzeniu.Szybko znajduj rzeczy dzięki potężnej wyszukiwarce, która śledzi tagi, indeksuje wpisane notatki i rozpoznaje tekst na obrazach i odręcznych notatkach.

Pogrubienie, kursywa, podkreślenie, wyróżnienie, wstawienie plików, obrazów i tabel - formatuj notatki tak, jak chcesz.

Łatwo udostępniaj notatniki znajomym, rodzinie lub współpracownikom, aby wszyscy mogli razem pracować nad planami podróży, zadaniami domowymi lub projektami w pracy.

Microsoft Publisher 2019

Z łatwością twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę publikacji o profesjonalnej jakości.Zamień zdjęcia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów internetowych.Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje.

Microsoft Access 2019

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia opartych na przeglądarce aplikacji baz danych, które pomagają w prowadzeniu firmy.Twoje dane są automatycznie przechowywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bezpieczniejsze i bardziej skalowalne niż kiedykolwiek.

Microsoft Outlook 2019

Utrzymuj porządek dzięki szybkiej i świetnie wyglądającej wiadomości e-mail i kalendarza

Zarządzanie pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami nigdy nie było prostsze.Nowy Outlook dla komputerów Mac obsługuje pocztę push, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna.

Ulepszony widok konwersacji automatycznie porządkuje skrzynkę odbiorczą wokół rozmów podzielonych na wątki, dzięki czemu już nigdy nie będziesz szukać powiązanych wiadomości.Podgląd nowej wiadomości wyświetla pierwsze zdanie e-maila tuż pod wierszem tematu, dzięki czemu możesz szybko zdecydować, czy chcesz go przeczytać teraz, czy wrócić później.

 

Opakowanie i wysyłka

1, w przypadku wysyłki oprogramowania pakietowego: wysyłamy towar w ciągu 3 dnirealizacji płatności.Zwykle otrzyma towar w ciągu 3-5 dni.

Dla jedynego klucza: Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin realizacji płatności.

2, metody wysyłki: DHL, EMS lub inne, których potrzebujesz.

Nasze usługi
  • Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
  • Doświadczeni pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania płynnie po angielsku.
  • W przypadku pakietu dostępne jest wymaganie niestandardowe, OEM i ODM są mile widziane.
  • Specjalny rabat i ochrona powierzchni sprzedaży dla naszego dystrybutora..
Informacje kontaktowe

 

Nazwa Skype: na żywo: sale_1451

Wechat: 13512773412

Whatsapp: + 86-13512773412

 Kierownik Sprzedaży: May Sue

Sprzedaż hurtowa Pełny pakiet Office 2019 Pro Plus bez dysku do instalacji komputera Klucz Office Professional Plus 2019

 

Szczegóły kontaktu
sales