Wersja koreańska Windows 10 Home 64-bitowy pakiet detaliczny USB do notebooka rodzinnego Huawei

Podstawowe informacje
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 home
Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Pls Contact Me to Get the Newest Price
Czas dostawy: 1-4 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, Bitcion, karta kredytowa
Możliwość Supply: 100000 / miesiąc
Rodzaj wersji: Wersja detaliczna systemu Windows 10 Home Status produktów: Zbiory
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Nazwa produktu: Pełny pakiet Microsoft Windows 10 Home USB
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Czas dostawy: 1-4 dni robocze
Miejsce na dysku twardym: 16 gigabajtów dla wersji 32-bitowej i 20 gigabajtów dla wersji 64-bitowej Paczka zawiera: Pendrive + kod klucza + karta klucza
Zapłata: Karta kredytowa, Bitcoin, TT, DHgate, WU, transfer marki Wersja: Najnowsze okno 10 Home
High Light:

TPM1.2 Windows 10 Home 64-bitowy

,

TPM2.0 Windows 10 Home 64-bitowy

,

TPM1.2 64-bitowy Windows 10 Home

Wersja koreańska Windows 10 Home 64-bitowy pakiet detaliczny USB do notebooka rodzinnego Huawei

 

Wersja Microsoft Windows 10 Home z pakietem USB najlepsza dla laptopa Macbook.

Przed zakupem klucza produktu Windows 10 Home zapoznaj się z poniższymi szczegółami funkcji i konfiguracji systemu Windows 10.

Wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i nie tylko.

 

System Windows 10 umożliwia utworzenie własnej prywatnej sekcji aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji firmowych, więc musisz kupić klucz produktu Windows 10.

O to właśnie domagali się krytycy systemu Windows 8, a Microsoft w końcu przywrócił menu Start.Teraz, gdy klikniesz przycisk Start w lewym dolnym rogu ekranu, otrzymasz dwa panele obok siebie, a lewa kolumna pokazuje przypięte, ostatnio i najczęściej używane aplikacje.

 

Microsoft Edge

To zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty.Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym.Spodoba Ci się widok do czytania, który usuwa rozpraszacze.Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

 

Kontinuum

Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia pod kątem aktywności i urządzenia.Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.2

 

Wyjątkowo twoja

Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność w naprawdę osobisty sposób.Dzięki funkcji Windows Hello Twoje urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w momencie rozpoznania, machając do Ciebie podczas logowania i uwalniając Cię od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE WINDOWS 10 Home dla najnowszej wersji HUAWEI MateBook X Pro 2021

Oto minimalne wymagania systemowe do zainstalowania 64-bitowego systemu Microsoft Windows 10 Pro Edition
Edytor. 1 gigaherc lub szybszy
Miejsce na dysku twardym. 16 gigabajtów dla wersji 32-bitowej i 20 gigabajtów dla wersji 64-bitowej
Grafika. DirectX9 lub nowszy z napędem WDDM 1.0 (niektóre gry i aplikacje mogą wymagać zaktualizowanej karty graficznej w celu uzyskania optymalnej grafiki i wydajności)
Pokaz. 1024 × 600
Cortana Ta funkcja jest zgodna tylko z USA. USA, Wielka Brytania, Chiny, Francja, Włochy, Niemcy i Hiszpania.
PC szyfrowanie z InstantGo i TPM 2.0
BitLocker TPM 1.2, 2.0 lub dysk flash USB (BitLocker ToGo wymaga dysku flash USB do szyfrowania)
Hyper-V. Możliwości SLAT i dodatkowe 2 gigabajty pamięci RAM

 

Wersja koreańska Windows 10 Home 64-bitowy pakiet detaliczny USB do notebooka rodzinnego Huawei 0

Wersja koreańska Windows 10 Home 64-bitowy pakiet detaliczny USB do notebooka rodzinnego Huawei 1

U góry znajduje się również przycisk zasilania dla opcji takich jak hibernacja, wstrzymanie i wyłączanie, a także opcja wszystkich aplikacji a la Windows 8. Prawa kolumna zawiera wybór kafelków na żywo, które można dostosowywać, zmieniać rozmiar i reorganizować.Nie tylko to, ale pole wyszukiwania na dole będzie wyszukiwać powiązane wyniki internetowe oprócz programów i plików (tak jak miało to miejsce w systemie Windows 7).

 

Co więcej, możesz rozwinąć menu Start do pełnego ekranu, kiedy tylko chcesz, eliminując potrzebę korzystania z ekranu startowego nowoczesnego interfejsu użytkownika.

 

To po prostu działa

Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz.Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie pracy.Ponadto system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek wcześniej, które pomagają chronić przed złośliwym oprogramowaniem.

 

Wielozadaniowość

Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością robienia na ekranie czterech rzeczy naraz.Ekran robi się zatłoczony?Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami.Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwo dostępnym ekranie.

 

 

Szczegóły kontaktu
sales