System operacyjny Windows 7 Professional Oem 64-bitowa naklejka Coa

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft Windows
Orzecznictwo: Windows 7 pro
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiate Via Email
Szczegóły pakowania: Pakiet OEM
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, DHgate
Możliwość Supply: 1000szt
Rodzaj: Stwardnienie rozsiane Stan: PC
Operacyjny: 64-bitowy Status produktów: Zbiory
Ceny licencji: Wersja OEM Cytat: Hurtownia / fabryka
High Light:

OEM 64-bitowy Windows 7 Professional

,

RAM16 GB Windows 7 pro

,

OEM 64-bitowy klucz produktu Windows 7

System operacyjny Windows 7 Professional Oem 64-bitowa naklejka Coa

 

Recenzja produktu Windows 7 Professional

Windows 7 Professional i Windows 7 Ultimate to dwie najczęściej używane edycje tej serii, które wyjątkowo dobrze spełniły wymagania systemu operacyjnego pod każdym względem.Jak wskazuje jego nazwa, Windows 7 Professional jest przeznaczony przede wszystkim dla klasy biznesowej, ale użytkowanie pokazało, jak dobrze ta edycja trafiła również do domowych entuzjastów.Prostota, szybkość i funkcje bezpieczeństwa to tylko niektóre obszary, w których specjalizuje się ta wersja.

Chociaż wraz z wydaniem systemu Windows 8 i jego bezpłatną aktualizacją do systemu Windows 8.1, ogromna liczba osób uzależnionych od systemu operacyjnego przeniosła się na to nowe włączenie, nadal Windows 7 Professional zajmuje miejsce w zakresie niezawodności użytkownika w zakresie szybkiego tworzenia kopii zapasowych i wszechstronności.


Osoby należące do klasy biznesowej są bardzo zaniepokojone bezpieczeństwem swoich poufnych danych i plików, które ta edycja zapewniła, włączając niezawodną funkcję szyfrowania danych, która stanowiłaby dodatkową warstwę ochrony dla wszelkiego rodzaju skanerów luk w zabezpieczeniach lub programów hakerskich.

 

Windows 7 Home Premium vs Professional vs Ultimate, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?


Windows 7 Home Premiumma zaktualizowany wygląd, ale wszystkie funkcje, do których jesteś przyzwyczajony w XP i Vista.Windows 7 Home Premium obsługuje do 16 GB pamięci RAM, umożliwia lokalne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików oraz ma świetnie wyglądający motyw Windows Aero.Świetny wybór dla Twojego komputera w domu.


Windows 7 Profesjonalnyzawiera wszystkie funkcje systemu Windows 7 Home Premium plus przyłączanie do domeny, obsługę do 192 GB pamięci RAM (tylko wersja 64-bitowa), tryb prezentacji dla projektorów, szyfrowanie systemu plików, host pulpitu zdalnego i możliwość tworzenia kopii zapasowych plików w sieci.Idealny wybór, jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanych zabezpieczeń.


Windows 7 Ultimatezawiera wszystkie funkcje Windows 7 Home Premium i Professional oraz Bitlocker, Applocker i Multilingual User Interface Pack.Idealny dla firm średniej wielkości i korporacyjnego poziomu korporacyjnego.

 

Opis produktu

Stworzony, aby zapewnić szybszą i bardziej niezawodną wydajność

Znajdź praktycznie wszystko na swoim komputerze

Jest przeznaczony do wstępnej instalacji na nowym komputerze i po zainstalowaniu nie można go przenieść na inny komputer.

Uzyskaj najlepszą sieć wbudowaną w Internet Explorer 9

Funkcje nawigacyjne, takie jak Snap, Peek i Shake, pomagają ulepszyć pulpit. 

System operacyjny Windows 7 Professional Oem 64-bitowa naklejka Coa 0

 

Szczegóły kontaktu
Amanda

Numer telefonu : +8613510207179

WhatsApp : +8613510207179